Poznaj inne nasze serwisy:
Strona 1 z 6 12 Ostatni
1. do 10. z 57
    Początkująca(y)
    Podziękowania / Polubienia

Domyślnie zabawka dla 3 latka

Witam jestem mama 3 letniego synka od jakiegoś poszukuje zabawki edukacyjnej nie chodzi mi o jakieś mówiące kotki pieski czy inne cuda... chodzi mi głowie o taką zabawkę gdzie będzie mógł się nauczyć nazw zwierzątek cyfr czy kolorów.... znacie może jakieś?

myślałam o czymś takim ale nie wiem czy jest warte swojej ceny kupił to ktoś może?

http://superzabawki.pl/edukacyjne/bl...agrywanie.html
    Ostatnio edytowane przez Olaa87 : 21-03-2010 - 12:05

Mama Laury :) Avatar anka26,07

Domyślnie Odp: zabawka dla 3 latka

Szukasz zabawki dla 3 latka a pokazujesz zabawke dla dzieci od 5-7 lat

Aniołek 2006 (^)
    Aniołek 2011 (^)
    Aniołek 2012 (^)

Fan(ka)

To jest fajna gra do nauki kolorów :) taka nawet dla 2 latka - można ją wtedy uprościć, że dziecko nie musi wymówić nazwy koloru, ważne żeby ułożyć wybrany element na odpowiednie pole. Uczy kolorów i słówek (zwierzęta i przedmioty codziennego użytku).
    Możesz też przeszukać inne gry Smoka Obiboka i wybrać coś ciekawego.

To też jest fajna gra. Niektóre plansze mogą być zbyt trudne ale jest kilka fajnych (np. dopasowanie cieni rybek, konturów zabawek, śladów zwierzątek, odgadywanie gdzie się ukryły zwierzątka). Dziecko może poznać dużo słówek, dotego ćwiczy precyzję ruchów... najpier rodzic może trzymać jeden "długopis", z czasem dziecko będzie umiało operować dwoma "długopisami" (mój syn 2 lata i 7 miesięcy) bardzo lubi się w to bawić.

Anka26,07 często na grach pisze, że od 5-6 lat... ale da się gre wykorzystać w różny sposób. Mój mąż kupił kiedyś dla Tomka grę skojarzenia ( http://www.urwis.pl/sklep/z8980_tref...popularne.html ) Pisze na niej, że od 6 czy 7 lat.... ale Tomek słuchał jak mąż opowiadał mu co jest na poszczególnych puzzlach, jak się to łączy, co z czym i Tomi mając niespełna 2 lata śmigał ze skojarzeniami lepiej niż ja :)

Początkująca(y)

Cytat Napisał(a) anka26,07 Zobacz post
    Szukasz zabawki dla 3 latka a pokazujesz zabawke dla dzieci od 5-7 lat
    wiem, że ta zabawka jest dla dziecka w wieku 5-7 lat po porostu myślę przyszłościowo po za tym przeważnie na pudełkach przy takich grach napisane jest 5-6lat ale to nie oznacza ze 3 latek nie może się tym bawić

Początkująca(y)

oglądam ta grę którą podałaś w linku, nawet fajna tylko mnie interesuję bardziej to czytające pióro Blab, ma dużo fajnych funkcji a mojemu Adriankowi na pewno by się to spodobało.... myślę nawet żeby za dzwonić do sprzedawcy tej zabawki żeby wypytać się o szczegóły.... w końcu za taką cenę muszę być pewna swojego zakupu.....

a ta gra skojarzenia co pokazałaś długo by u mnie nie zagościła.... mój synek ma zwyczaj gubić wszystko co mu wpadnie w rączki:)
    Ostatnio edytowane przez Olaa87 : 22-03-2010 - 08:37

Widze ze w Pl to normalka z zawyzaniem wieku dzieci w grach.Byc moze placa wtedy mniej podatku czy czegos innego
    Ja mieszkam w DE i tu na grach w skojarzenia pisza ze gra jest od 3 lat wiec nie wiem o co chodzi.

Odnoszac sie do dlugopisu ktory czyta to moim zdaniem jest swietny dla 5 latka
    Do nauki kolorow jest swietna ksiazka dla dzieci od 3 lat Nauka i Zabawa KOLORY zoastawiam link
    Kolory. Nauka I Zabawa | Rebecca Schwarz » Księgarnia Gandalf
    Olaa87 z malymi elementami u nas podobnie :))

Aniołek 2006 (^)
    Aniołek 2011 (^)
    Aniołek 2012 (^)

Początkująca(y)

hej kupiłam to czytające pióro o którym tyle pisałam... i muszę przyznać ze jest świetne!!!:) pióro przykłada się do rożnych zwierzątek w tych książeczkach i one mówią zadają pytania można tez przestawić pióro żeby czytało po angielsku dla mnie rewelacja uważam ze nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto Polecam ta zabawkę:)

Wdrożona(y) Avatar NikaKika

to blabo pióro wygląda świetnie :) Aczkolwiek jest bardzo drogie.

A co do książki Kolory. Nauka I Zabawa | Rebecca Schwarz » Księgarnia Gandalf, to proponujesz ją dla 3 latka, a ja kupiłabym to najwyżej dla roczniaka...
    Nigdy nie patrzyłam na wiek podany na zabawkach, bo nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością.
    Kiedyś kupiłam mojemu bratankowi zabawkę/grę 5-8 - jak miał 3,5 roku to rozkminił w 10 minut i mnie wyśmiał

Cytat Napisał(a) NikaKika Zobacz post
    to blabo pióro wygląda świetnie :) Aczkolwiek jest bardzo drogie.

A co do książki Kolory. Nauka I Zabawa | Rebecca Schwarz » Księgarnia Gandalf, to proponujesz ją dla 3 latka, a ja kupiłabym to najwyżej dla roczniaka...
    Nigdy nie patrzyłam na wiek podany na zabawkach, bo nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością.
    Kiedyś kupiłam mojemu bratankowi zabawkę/grę 5-8 - jak miał 3,5 roku to rozkminił w 10 minut i mnie wyśmiał
    No sorry ale jak Ty uczysz roczne dziecko kolorow to Ci gratuluje!!
    Moja jak miala rok nie umial mi powiedziec żółty, zielony czy czerwony!!
    Masz w ogole dzieci? bo napisalas taka bzdure ze mi sie wydaje ze nie!
    Ta ksiazka sluzy do nauki a nie do przegladania obrazkow
    Ostatnio edytowane przez anka26,07 : 25-03-2010 - 20:40

Aniołek 2006 (^)
    Aniołek 2011 (^)
    Aniołek 2012 (^)

Zadomowiona(y) Avatar mikkka

Wszystko zależy od rodziców, jedni oglądają obrazki, inni uczą kolorów.
    Mój mały jak miał rok to nie umiał mówić, ale teraz ma trzy lata i wyśmiałby mnie jakbym mu taką książeczkę pokazała albo jakbym chciała go uczyć kolorów.
    A kolorów uczyliśmy się na kredkach i klockach, nie z książeczek.

Strona 1 z 6 12 Ostatni

Zasady pisania postów