reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

atrakcje dla dzieci i tych małych i tych nieco starszych-czyli chwila wytchnienia dla

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2014
Postów
2
Miasto
Kraków
T: Atrakcje dla dzieci i tych małych i tych nieco starszych - czyli chwila wytchnienia dla rodzica



Jestem Martyna i mam 2 lenią Amelkę (moje oczko w głowie), czasami jednak chciałabym spokojnie porozmawiać z rodziną i znajomymi, biorąc pod uwagę, że zbliża się lato można by pomyśleć o jakimś pikniku, albo grillu - niestety w obu tych przypadkach trzeba jeszcze większą uwagę skupić na dzidzi. Znajomy powiedział, że w Krakowie jest coraz więcej restauracji przystosowanych dla dzieci (jakieś kącik zabaw, czasami nawet i cały plac), a ceny są na przeciętny portfel- także ok, tylko pytanie gdzie są takie miejsca? Był ktoś, jak to się sprawdza w praktyce? Czy ceny oby na pewno są znośne?
 
reklama
Weekend majowy był dobrą porą do odpoczynku :) Byliśmy w Chochołowym Dworze (Kraków) na grillu, było mnóstwo atrakcji dla dzieci. Było całkiem miło, więc polecam. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. :)
 
Do góry