reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiem gdzie TANIO kupić "Język dwulatka" Tracy Hoog"

Mama-Agnieszka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Luty 2005
Postów
138
Dziewczyny jesli jesteście zainteresowane ksiązką Tracy Hoog"Język dwulatka" to podaję Wam numer telefonu gdzie możecie ją zamówić 022/ 517 50 00.Poza tym cena jest rewelacyjna 16,50 + 7,90 koszt wysyłki.W księgarniach cena waha się od 28 do 33 zł. więc jak widac różnica jest duża.Kontakt sprawdzony ja sama tam dziś zamawiałam.Wczesniej miałam tą ksiązkę od koleżanki i jest rewelacyjna.
 
reklama
O, to super wiadomośc, bo ja pytałam, kto ma to w wersji elektronicznej, a potem się zawstydziłam :-[, bo przecież to by było piractwo... hm, cóż, w każdym razie jutro dzwonię ;)

pozdrowionka
nikita
 
Ja dzwoniłam,zamówiłam i dostałam po 5 dniach.Zapłaciłam 14,50 za książkę+ chyba 9,50 za perzesyłkę przy odbiorze.
 
reklama
Warto spróbować na allegro. Można kupić używaną lub nową, ja kupiłam nową za 18,4 + 6 zł, w księgarni kosztuje 35 zł.
 
Do góry