reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Afi zaproszenia sliczne
samochod rzecz gustu;-)najwazniejsze zeby wam sie podobalo:tak:

my w zeszlym roku bylismy na weselu gdzie mlodzi przyjechali karoca,taka bajkowa:-)
pan mlody byl we fraku i cylindrze,podobalo mnie sie:tak:

rzecz gustu,,,, ja bylam na weselu gdzie panna mloda w sukni rodem z bajki Disneya - jakby to moja siostra powiedziała: taka (c)iulowa. Do tego diadem we włosach. Pan mody we fraku i cylindrze.... Jak dla mnie takie szopki sie nie podobaja. Ale podkreslam: rzecz gustu.

Biedroneczki sa ekstra!!!!!!!!!!!
 
reklama
Tysia panna mloda miala suknie czerwona,tradycyjna hinduska i jak dla mnie wygladala bosko,a frak czy cylinder to tutaj nic nadzwyczajnego,raczej normalny biurowy garnitur to rzadkosc.
oczywiscie wszystko rzecz gustu z tym sie zgadzam w 100%
 
tak, siedzą z nami. byłam raz na weselu, na którym narzeczona świadka siedziała na końcu stołu... trochę słabo się bawiła... :/

nawet mi nie mów, byłam raz na weselu gdzie ja byłam świadkową a mój K siedział gdzieś na sali...wrrrrrrrr
I co ciekawe, dowiedziałam się o tym tuż przed wejściem na sale!!!! I tak prawdę móiąc to tylko dzięku niemu nie wyszłam...ale wesele miałam już zje....ne do końca!!! ...........
 
Moja świadkowa pokłócila się z chłopakiem kilka dni przed weselem:baffled: Świadek siedział koło M ze swoją narzeczoną a ona kolo mnie sama:-( Na szczęście świadek i jego narzeczona staneli na wysokości zadania i bawili się nawet fajnie z nią:-)
 
Od początku wiedziała moja koleżanka że przyjdę z K wówczas jako narzeczony, świadkiem był brat panny młodej...który miała na 100%przyjść z koleżanką!!!!
potem okazało się że panna młoda nawet nie wspomniała mu o tym żeby przyszedł z osobą towarzyszącą a jednocześnie do mnie mówiła że na bank przyjdzie z kimś!!!!
Jak się okazało przy stole obok młodych siedzieli SAMI świadkowie i rodzice młodych!!! czyli mój K siedział gdzieś między zupełnie obcymi mu ludźmi!!!
A w trakcie wesela tańczyłam raz z bratem młodej raz z moim, a jak panna młoda zobaczyła że tańcze z moim K to podeszła i powiedziała że może bym tańczyła ze "starszym" bo tak wypada!!!
na samą myśl o tym weselu krew mnie zalewa!!!!
 
Od początku wiedziała moja koleżanka że przyjdę z K wówczas jako narzeczony, świadkiem był brat panny młodej...który miała na 100%przyjść z koleżanką!!!!
potem okazało się że panna młoda nawet nie wspomniała mu o tym żeby przyszedł z osobą towarzyszącą a jednocześnie do mnie mówiła że na bank przyjdzie z kimś!!!!
Jak się okazało przy stole obok młodych siedzieli SAMI świadkowie i rodzice młodych!!! czyli mój K siedział gdzieś między zupełnie obcymi mu ludźmi!!!
A w trakcie wesela tańczyłam raz z bratem młodej raz z moim, a jak panna młoda zobaczyła że tańcze z moim K to podeszła i powiedziała że może bym tańczyła ze "starszym" bo tak wypada!!!
na samą myśl o tym weselu krew mnie zalewa!!!!
:baffled:No to się pieknie zachowała :crazy:
 
reklama
rzecz gustu,,,, ja bylam na weselu gdzie panna mloda w sukni rodem z bajki Disneya - jakby to moja siostra powiedziała: taka (c)iulowa.

Fajne określenie:-D

na samą myśl o tym weselu krew mnie zalewa!!!!

Się nie dziwię! też bym się wk.......

A jeśli któraś planuje ślub i nie ma jeszcze kiecki, patrzcie, co znalazłam, good price my friends:-D
Suknia ślubna Majki (1452104478) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Do góry