reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
zaproszenia finalnie wybralismy takie:

4413796490_2b756d0be1_o.jpg

Hahahaha:-D Ja jestem o krok od zamówienia tych:-D albo ewentualnie jakichś innych z ich kolekcji:tak:
 
natalik zaproszenia super

elwiwas storcik prezentuje sie bardzo ładnie

u nas wyszło ze na roczku bedzie 20 lub 22 osoby chyba zwarjuje ze az tyle ale nie wypada meze braci nie pozapraszac :)
i na wsi jest taka tu tradycjaze i sasiasdów sie prosi paranoja :*(
 
natalik zaproszenia super

elwiwas storcik prezentuje sie bardzo ładnie

u nas wyszło ze na roczku bedzie 20 lub 22 osoby chyba zwarjuje ze az tyle ale nie wypada meze braci nie pozapraszac :)
i na wsi jest taka tu tradycjaze i sasiasdów sie prosi paranoja :*(
:szok: żartujesz chyba:confused: na roczek?? przegięcie... wiem, że jeszcze na wesela owszem, my mieliśmy wesele na wsi, ale z mojej strony sąsiadów nie prosiliśmy, bo dla mnie to głupota...
 
estragon dla mnie tz głupota ale oni tak tu robia od zawsze i dlaczego terz ma byc inaczej a mi sie juz ie chce kłocic
ale normalnie to jest porazka i i jeszcze rodzenstwo rodziców tez prosicie
bo ja sama nie wiem jak dla mnie to powinni byc rodzice dzidkowie i chrzesni i dziekuje
a nie cała familia
ale ta rodzina meza jest dziwna :(
 
gdybym robiła imprezę na roczek, to zaprosiłabym brata mojej mamy, bo on mieszka sam z dziadkiem, głupio by były, gdybym tylko dziadka zaprosiła, zwłaszcza, że jesteśmy bardzo związani;)
 
reklama
Do góry