reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

aguska ja na pewno jakies gorace danie,moze karczek,pieczone kartofelki,surowka:dry:zastanowie sie jescze
moze zamiast karczku nuggetsy z kurczaka,jescze mam czas.
a z zakasekpewnie salatki,rybkeitp

a wogole apropo jedzonka robilam w piatek rybke z przepisu Ewy Wachowicz 'ryba w sosie ananasowo orientalnym',pyszna wyszla ,moze byc na zimno i cieplo,polecam
wstawie przepis jak znajde chwile
 
reklama
a ja tak sobie myślę, że jeśli będzie ładna pogoda to zorganizujemy party na świeżym powietrzu z grillem w tle :-)
 
Oleśko, tu Cię zapytam, Skórkę znam i kocham namiętnie ale nie jadłam tortów. POlecasz?? aaa i wiesz może jak cenowo wychodzi??
 
a u nas roczek bedzie podwojny przez dwa tyg/ 8 maja w domu chrzesni dziadkowie i z mojej strony rodzinka( jak przyjada zaprosić zaprosimy) a za tydzien 15 grill na działce u nas jak bedzie ładna pogoda i wtedy beda dzieciaki i rodzeństwo męża jakoś niewyobrazam sobie 10 dzieci w wieku od 1 rok do 8 lat biegajacych po mieszkaniu i marudzących więc bedzie plener:)))
i jeszcze pomiedzy w tyg pewno beda moje kolezanki na torcie:p także w sumie 3 imprezy chyba
 
Oleśko, tu Cię zapytam, Skórkę znam i kocham namiętnie ale nie jadłam tortów. POlecasz?? aaa i wiesz może jak cenowo wychodzi??
Pyyyszne mają torty, bo na bitej śmietanie i z wiśniami, więc lekkie i strasznie dobre. Za tort na roczek zapłaciliśmy 98 zł a to był taki 2,5kg.
Na dwa latka był 1,5kg i zapłaciłam chyba z 60 zł o ile dobrze pamiętam.
Tak więc w tym roku też Skórka rulezzzzz:)
 
reklama
Do góry