reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
A wy dziewczyny roczek wyprawiacie ,imprezę z alkoholem.Czy po prostu poczęstunek,same ciasta?

Bo ja już sama nie wiem co robić:zawstydzona/y:
 
Ja chciałąm żeby to była bezalkoholowa impreza, ale to chyba raczej nie przejdzie. My też będziemy mieli dwie imprezy: 11maja w roczek zapraszamy na urodziny chrzestnych i a potem na weekendzie będzie grill dla dzidków i wtedy już na pewno będzie alkohol.
 
my nie chcemy alkoholu bo to przecież impreza dla dzieci, bynajmniej u nas tak będzie. Może ewentualnie szampan żeby coś mieli Ci dorośli ;)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedz!

Przemyślałam jednak ze zrobimy same ciasta,do tego sałatki.Bo źle obliczyłam,jak wszyscy przyjdą to będzie aż 16 osób,więcej niż na chrzciny:no:
 
reklama
Do góry