reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

jaki pierwszy taniec? i do jakiej muzyki? na początku miał być hedonism skunk anansie YouTube - Skunk Anansie Hedonism 1997 HQ Lyrics ale stwierdziłam ,że to idzie na 4 i nie mam pomysłu na kroki... wydaje mi sie że blado wyjdzie... :(

potem tango argentino. tylko do czego? do tego YouTube - Gotan Project - Milonga De Mi Amor nie jest zbyt monotonne? albo do tego YouTube - Moulin Rouge - El Tango De Roxanne ale tu z pominięciem wstępu (pierwsze pół minuty), tylko że jakoś tak się dziwnie kończy... :/

help

a, i nie wsłuch ujcie się w słowa, bynajmniej nie są o miłości ;P

no i co z suknią...? bo do tanga argentino długa i szeroka wygląda słabo... przy mojej da sie odczepić dół i wtedy wygląda tak
cymbeline+buty (2).jpg
ale czy to wystarczy? nie będzie to wyglądło śmiesznie? (ta babka na zdjęciu ją trochę uniosła do góry i z tego co pamiętam - bo odbieram suknię dopiero za ok. 2 tyg. - aż tak nie odstaje)

no i czy taka suknia i do tego szalony róż butów i to tango to wogóle jakoś daje radę, bo mi jakoś nie gra to wszystko i w ogóle sie juz pogubiłam... ;/

dla przypomnienia buty
buty.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakbym miała wybierać z tych trzech, to porywa mnie Moulin Rouge, strasznie mi się to podoba. Normalnie pasja i namiętność w tej muzie, w sam raz na początek waszego wspólnego życia w małżeństwie:))

Innej muzy nie umiałabym dobrać, bo zupełnie nie wiem, jak to ugryźć;) co pasuje, co nie itd...
 
Jak dla mnie te różowe buty super pasują do tanga!

A ten taniec PM mi się zupełnie nie podoba:( Bo ta muzyka jest z pasją a oni tańczą jak flegmy:(((

Ja słysząc ten utwór zawsze mam film przed oczami i ten taniec nijak się ma do tego co widziałam nawet w 1%...

Aaaa, no i charakter państwa młodych. Ja myślę, że do ciebie Moulin Rouge bardzo pasuje, bo ty jesteś babka z pazurem, energiczna i wrrrraaauuuu.
 
Ostatnia edycja:
hehe, no czasem jestem ;P dzieki ;)

edit: ale nie spodziewaj sie bog wie czego, bo my pewnie tez zatanczymy jak flegmy ;P
 
Ostatnia edycja:
afi a mi się ta pierwsza piosenka podoba :-)
buty myślę, że są ok z suknią,
nie stresuj się za dużo :-p :-)
 
Aga dzięki. buty z suknią, to wiem że ok. ale zastanawiam się czy taka kreacja nie przykryje tanga argentynskiego, w którym ważne jest aby dobrze było widać sylwetkę...? :/

chyba jednak bedzie na rokowo i zostaniemy przy tańcu bujańcu przy skunk anansie ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Suknia piekna, a buty jak najbardziej pasują, skoro jesteś szalona:D
Właśnie skonczylam sprzatac po imprezie, bo goscie niedawno wyszli:)
Jestem padnięta.
Dzień zaczął się o 5 rano, na 8. 30 mieliśmy mszę w kościele. Na marginesie msza odpustowa była, wiec było cudnie, chór itp
Młody przespał pierwszą połowę mszy (co NIGDY mu się to nie zdarza)
Potem zaczepiał panny w kościele, które miał w zasięgu wzroku:)
Po kościele juz impreza w domu na 15 osób.
Miło i sympatycznie zleciało, za szybko, bo przygotowań cała masa, a tu już po...
Zdjecia postaram się jutro wrzucić:)
 
Do góry