Strona 17 z 93 Pierwszy 716171827 Ostatni
161. do 170. z 921
    Szczęśliwa mamusia
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1206
    Dziękuję (Otrzymane)
    1201
    Lubi (Dane)
    4
    Lubi (Otrzymane)
    3
    Osiągnięcia Żywa legenda forumZ pewną  taką nieśmiałościąPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Domyślnie Odp: Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

Cytat Napisał(a) 23marta Zobacz post
    Czesc dziewczynki :)

14 listopada 2009 przyszli na świat Michałek i Łukaszek, poród był drogą cięcia cesarskiego.

Michaś - 2500g, 51cm - 7 pnkt Apgar - 15:45
    Łukaszek - 2050g, 50cm - 6/7 pnkt - 15:46

Nie wiem czy pisze w dobrym wątku, jak coś to Mea'uś przeniesiesz, bo tyle naprodukowałyscie pod moja nieobecnosc...

No wiec zaczelo sie tak ze w piatek 13ego calą noc po odstawieniu fenoterolu mialam okropne skurcze. W piatek bylam tez na wizycie u mojego gina i poniewaz chlopcy byli ulozeni głowkowo mialam rodzic SN. Gin powiedzial ze w niedziele ma dyzur zebym przyjechala jak chce to bedziemy rodzic.
    No ale do niedzieli nie dotrwalam bo juz w sobote do poludnia skurcze byly nie do zniesienia, wyłam z bólu..
    Pojechalismy na Izbe Przyjec gdzie dostalam zjeby od lekarza ze tak dlugo zwlekalam z przyjazdem do szpitala. Szyjka jeszcze trzymała, czop nie odszedl, wody nie chlusnęły.
    Podłączyli mnie pod KTG i tak lezalam z godzine pod nim i okazalo sie ze moje mniejsze dziecie w czasie skurczu zwalnia do 70/min no i zdecydowali ze beda mnie ciąć.
    Wszystko sie bardzo szybko potoczylo, sam zabieg jakos przezylam, pod koniec tylko bylo mi tak duszno ze czulam jakby mi słoń usiadl na klacie.
    Potem lezalam na pooperacyjnej do 23 prawie bo mialam za wysokie cisnienie. No i ze wzgledu tez na to cisnienie dopiero wczoraj nas wypuscili ze spzitala.

No a co najwazniejsze bardzo dobrze ze zrobili mi to ciecie bo Malutki zwalnial na tym KTG i urodzil sie w lekkiej zamartwicy a jak sie potem okazalo Misiu miał 3 razy okreconą pępowine w okol szyii i moze gdyby nie ta cesarka to by sie udusił...

Martuś najważniejsze, ze dobrze się wszystko skończyło, jeszcze raz serdecznie gratuluję!!

Zadomowiona(y) Avatar malgorzata_n
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) 23marta Zobacz post
    Czesc dziewczynki :)

14 listopada 2009 przyszli na świat Michałek i Łukaszek, poród był drogą cięcia cesarskiego.

Michaś - 2500g, 51cm - 7 pnkt Apgar - 15:45
    Łukaszek - 2050g, 50cm - 6/7 pnkt - 15:46

Nie wiem czy pisze w dobrym wątku, jak coś to Mea'uś przeniesiesz, bo tyle naprodukowałyscie pod moja nieobecnosc...

No wiec zaczelo sie tak ze w piatek 13ego calą noc po odstawieniu fenoterolu mialam okropne skurcze. W piatek bylam tez na wizycie u mojego gina i poniewaz chlopcy byli ulozeni głowkowo mialam rodzic SN. Gin powiedzial ze w niedziele ma dyzur zebym przyjechala jak chce to bedziemy rodzic.
    No ale do niedzieli nie dotrwalam bo juz w sobote do poludnia skurcze byly nie do zniesienia, wyłam z bólu..
    Pojechalismy na Izbe Przyjec gdzie dostalam zjeby od lekarza ze tak dlugo zwlekalam z przyjazdem do szpitala. Szyjka jeszcze trzymała, czop nie odszedl, wody nie chlusnęły.
    Podłączyli mnie pod KTG i tak lezalam z godzine pod nim i okazalo sie ze moje mniejsze dziecie w czasie skurczu zwalnia do 70/min no i zdecydowali ze beda mnie ciąć.
    Wszystko sie bardzo szybko potoczylo, sam zabieg jakos przezylam, pod koniec tylko bylo mi tak duszno ze czulam jakby mi słoń usiadl na klacie.
    Potem lezalam na pooperacyjnej do 23 prawie bo mialam za wysokie cisnienie. No i ze wzgledu tez na to cisnienie dopiero wczoraj nas wypuscili ze spzitala.

No a co najwazniejsze bardzo dobrze ze zrobili mi to ciecie bo Malutki zwalnial na tym KTG i urodzil sie w lekkiej zamartwicy a jak sie potem okazalo Misiu miał 3 razy okreconą pępowine w okol szyii i moze gdyby nie ta cesarka to by sie udusił...

Gratuluję i podziwiam. Dużo zdrówka!

Fan(ka) Avatar kopciuszek2107
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    486
    Dziękuję (Otrzymane)
    806
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

MARTUŚ fajnie ze juz jestes w domku ze swoimi synkami i ze wszystko dobrze sie skonczyłofajnie tak tulic malenstwa w ramionach co?
    A powiedz mi jak sobie dajesz rade z dwojeczka?

Fan(ka) Avatar kasiekkrk
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    95
    Dziękuję (Otrzymane)
    172
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    2
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

gratulacje martusia:)
    a lekarz ktory Ci kazal rodzic naturalnie to pwinien sie w leb palnac...
    idiota...
    nie widzial na usg ze maly byl owiniety tyle razy??
    bidulka..
    zycze zdrowka dla Ciebie i chlopakow:)

Mama Patryka i Filipka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    118
    Dziękuję (Otrzymane)
    60
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampana

Cytat Napisał(a) Chérie Zobacz post
    wiadomość od naszej Martusi!!!!

Wczoraj miałam cesarke o 16, dziś już czuję się miarę. Łukasz waży 2050 i ma 50 cm. Michałek 2500 i 51 cm. Mały zwalniał na ktg i dlatego zrobili cc. Na szczęście bo większy był obwinięty pępowiną 3 razy wokół szyi.

GRATULUJEMY!

Martaaaa - gratuluje slicznych syneczkow !!!!
    Ostatnio edytowane przez joanna82 : 22-11-2009 - 10:59

Mama Patryka i Filipka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    118
    Dziękuję (Otrzymane)
    60
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Cytat Napisał(a) mea_osi Zobacz post
    He ha Martuska ostatnia skladala gratulacje i dzis taka wiadomosc do mnie dotarla:

"o 12.48 czasu UK prtzyszla na swiat w wodzie nasza córeczka! 2700g i 50 cm. Jestesmy bardzo szczesliwi !! Która nastepna ??"

Martuska !!!!! Gratuluje laluni !!!!
    Ostatnio edytowane przez joanna82 : 22-11-2009 - 10:58

Mama Patryka i Filipka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    118
    Dziękuję (Otrzymane)
    60
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Cytat Napisał(a) mea_osi Zobacz post
    Wiadomosc od karolak !!

"Witamy wszystkie e-ciocie!! dzis o 10.20 przyszlismy na ten swiat: Jedrus i Nikodem!!"

Karolak !! Ty dzielna kobieto gratuluje !!!!!!!!!
    Ostatnio edytowane przez joanna82 : 22-11-2009 - 10:58

Mama Patryka i Filipka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    118
    Dziękuję (Otrzymane)
    60
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

kasia limerick - gratuluje kochana !!!!
    Ostatnio edytowane przez joanna82 : 22-11-2009 - 10:57

Mea, Agatka, Gabi i Mati
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    321
    Dziękuję (Otrzymane)
    785
    Lubi (Dane)
    48
    Lubi (Otrzymane)
    32
    Osiągnięcia PogadajmyPogadajmyPierwsza rocznica! Otwieram szampanaŻywa legenda forum

UWAGA UWAGA MAMY NOWEGO OBYWATELA !!! AGA URODZILA W TEPIE EKSPRESOWYM !!!

"o 20.05 urodzil sie nasz synuś. 3360g i 56cm. Ledwo zdazylam na porodowke!! tatusia nie wpuscili bo szpital zamkniety!!"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mama Danielka Avatar Chérie
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    106
    Dziękuję (Otrzymane)
    204
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Aga!!! gratulacje!

Zasady pisania postów