reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ubrać maluszka na wyjście ze szpitala?

reklama
Ja planuje tak...Pampersik, body długi rękaw, rajtuzki, pajacyk gruby (frotte), skarpetki i na to kombinezon ( mam 2-częsciowy...kurtka i taki jakby śpiworek) czapka i do fotelika...a fotelik przykryje kocem i do samochodu.....smoczek zeby maluch nie oddychal przez buzie i koniecznie krem na zime na policzki :-)
 
a ja planuję: body z długim rękawkiem, pajacyk, dresik 2-częściowy ciepły, skarpeteczki, kombinezon, czapeczka, do fotelika pod kocyk i przykrycie takie fotelikowe, no i oczywiście krem na buźkę
 
Kaftanik, śpiochy, może pajacyk (ale przy wielkim mrozie), czapeczka, kombinezon.
W foteliku przykryję małą kocykiem a na dworze buźkę pieluchą tetrową.
 
ja plauje bodziaka,pajacyka czapeczke zimowy kombinezon i do tego mam spiwor to koszyka taki ocieplany.Narazie tyle a jakby cos to tatus zawsze dowiezie ;)

ja chcę identycznie - tylko chciałam kupić jakiegos fajnego pajacyka i jakos nie mogę nic znaleźć - a chciałabym ,żeby to było coś wyjatkowego - najlepiej z porządnego weluru - dla Kuby miałam taki uroczy - i aż żałuje ,że wydałam :(((
 
a ja jeszcze nie wiem. Dostałam pełno ubranek od kuzynki, ale na wyjście ze szpitala chcę miec coś nowego i moja mama powiedziała, że coś kupi :) Także chyba zostanie to dla mnie tajemnicą do końca, bo mama nie chciała powiedziec co planuje kupic...
Wiem jedynie w jakim kombinezonie będzie, a jutro idę kupic czapeczkę ;-)
 
Ja myślę nad bodami z krótkim rękawem na to kaftanik i śpiochy bo mam takie fajne ciepłe, kombinezon, czapeczka (nie wiem jeszcze czy będę kupować, wszystko zależy od tego czy ta pożyczona po Gabi wróci do mnie), kocyk i pieluszka tetrowa na twarz na dworze.
 
reklama
Zobaczyłam ten wątek i się przeraziłam, bo skoro już planujemy, a niektóre z Was dokładnie wiedzą, w co ubiorą Maluszka to znaczy, że już jest bardzo blisko :) Czas mija... Ja pewnie swojego Małego ubiorę podobnie, bo co tu kombinować :) Mam tylko pytanie: jedne z was piszą o kremach na buźkę inne o pieluszce tetrowej i już zgłupiałam :) Co lepiej? Jakie są za i przeciw jednemu i drugiemu? :)
 
Do góry