reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

witam dziewczynki...a ja czulam wczoraj pierwsze ruchy dzidziusia- wieczorem jak polozylam sie juz do lozka dostalam 2 kopniaczki jeden mocniejszy drugi slabszy az lezki w oczkach mi sie pokazaly ze szczescia bo wczesn iej trez cos czulam ale moja Pani ginekologo powiedziala ze to nie dzidzia...hihi a dzisiaj rano znowu jak jadla sniadanko 3 kopniaczki juuuupi jestem szczesliwa:-D
to naprawde niesamowite przezycie:)
to moge zapisac date do karty ciazowej:D:happy2:
 
reklama
bobo czułam już od dość dawna, ale dopiero od jakiegoś tygodnia kopniaczki są na tyle silne, że wyczuwalne od zewnątrz; do wczoraj m. nie udawało się tego wyczuć, ponieważ gdy tylko przykładał rękę do brzucha małe się uspokajało;
za to wczoraj - potrafię przewidzieć kiedy będzie akcja (czuję wtedy silniejsze napięcie w dole brzucha i po prostu wiem, że zaraz będzie kopniaczek) zawołałam od razu m., przybiegł, dotknął i POCZUŁ! pierwszy raz poczuł "namacalnie" potomka:-)
bardzo się cieszę z tego powodu, on także:-)
 
ja mojego babla czuje od 17 lutego - nie przeszkadza mu ze siedze w pracy, ze leze, ze odladam TV... kopie na calego ;-)
 
Moja Mała kopie najwięcej z wieczorem, ale zdarza jej się też z samego rana kopać. Zawsze jak zaczyna wołam A, a ona przestaje. Jak odchodzi to ona znów zaczyna. Mała kochana łobuziara :-). On małego się z nami bawi.
Wczoraj rano zaczęła kopać, sprawdziłam tylko czy czuć jak się rękę położy, bo ona tak delikatnie jeszcze kopie, bo mam łożysko na przedniej ścianie (było czuć). Że A był jeszcze to delikatnie położyła jego rękę na brzuszku (wszystko po cichutku tak jakbyśmy byli na podsłuchu :-D). No i Oliwia się nie zorientowała i kopała dalej. Udało się i A poczuł delikatnie swoją małą księżniczkę. Takie smyranie jak ja na początku jak zaczęła :-D. Udało nam się przechytrzyć brzdąca ;-). Tatuś zadowolony, ale czeka dalej na mocnego kopniaka od córeczki :tak:.

 
Deli, super, że czujecie kopniaczki:-). Ja też już odczuwam, ale nie są na tyle silne, by mąz je wyczuł, kładac reke. A szkoda, bo chciłabym, żeby tego doswiadczył:-)
 
reklama
Ja zauważyłam, że moja mała artystka rusza sie jak jem, mój mały pasibrzuch rośnie. W czoraj wieczorem mój M był przeszczęsliwy, mała wogle nie chciała się ruszać ale jak tylko Marek położył ręke na brzuchu to tak szalała a tatuś uszczęśliwiony. :-D
 
Do góry