reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
własnie jestem w trakcie krzywej cukrowej - pomiędzy pomiarami (mieszkam 5 min od przychodni więc nie musze tam kwitnąc) Myslałm ze zaraz zwrócę ta glukozę ale mąz mnie uświadomił zebym sobie cytryny dodała i wiecie co- wypiłam bez zadnych problemów ale inaczej byłoby barrrrrrrrdzo cięzko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
własnie jestem w trakcie krzywej cukrowej - pomiędzy pomiarami (mieszkam 5 min od przychodni więc nie musze tam kwitnąc) Myslałm ze zaraz zwrócę ta glukozę ale mąz mnie uświadomił zebym sobie cytryny dodała i wiecie co- wypiłam bez zadnych problemów ale inaczej byłoby barrrrrrrrdzo cięzko
Madzia po wypiciu glukozy nie powinno sie chodzic, tylko siedziec na 4 literach. Tylko wtedy wynik jest miarodajny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Też to słyszałam że po wypiciu glukozy nie powinno się zbytnio ruszać. Ja pewnie we wtorek dostane przykaz zrobienia glukozy a jak nie to sama sie upomnę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do glukozy to panie same wysłały mnie do domu zebym sobuie ja na spokojnie wypiła i gdyby jakaś cofka sie przytrafiła a poza tym wierzcie mi ze wiecej w przychodni przez godz bym przedreptała(nie wyobrażam sobie siedziec tyle na twardym krześle) niz mam drogi z domu A po drugie moje dziecko napewnoby tam tyle czasu nie usiedziało na krzesełku bo to od wypicia dopiero trzeba godzinke odczekać.. Za pierwszym razem robiła mi inna siostra która u nas była tylko zastępstwie i tez wysłała mnie do domu..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madzia_33 - to ile razy miałaś już robioną tą glukozę? ja myślałam, że raz się ją robi :zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co do krzywej to faktycznie raz sie ją robi - idziesz na czczo robia pierwszy pomiar potem pijesz glukoze opkropną i po godzinie a czasami i po 2 drugiej robi sie ponownie pomiar glukozy z krwi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja robilam krzywa w 17 tygodniu. Mam podobno bardzo dobre wyniki. Lekarz powiedzial,ze juz nie musze powtarzac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tutaj we wloszech nie robia zadnej krzywej,ani nic:-(
I co ja mam zrobic?...dziwne to
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja powinnam zrobi jutro tę krzywą :-/. No nic, glukoze mam, cytryne też, glukometr ma swierza baterię, więc chyba sie poswiecę. A właściwie mąż się poświeci, bo to on będzie w tym czasie zajmował się małym :-p.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry