reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

reklama
Ja na siusku w nocy budzę się juz tylko raz około 4tej i strasznie brzusio boli pewnie przetrzymuje siuśki w sobie ;-) ;-P
Natomiast rano jak się obudzę to mam ochote biec tak mi się chce, ale powoli muszę wstać i "zaturlać" się do wc :p jak już jestem pusta to ogromną ulgę czuję! Najgorzej mam w dzień latam często i sikam na troszku :-/
Położna na SR mówiła, żebysmy mniej piły na noc, poprostu piły regularnie co godzinę w dzień a na samą noc nienapełniały się :-) i powiem Wam że skutkuje bo wstaję tylko raz :-D
 
Dziewczyny co myslicie o syropie na spirytusie, ostatnio jak mnie gardło bolało mama chciała mi dać taki własnej roboty syrop... nie wzięłam go, ale tak teraz myslę, że w końcu ocet jest też na spirytusie a jemy z galaretkami???
Muszę zapytać swojego gina w środę, ale zastanawiam się może wiecie coś na ten temat???
 
Nie wiem jak z tym syropkiem- ja o wszystko pytam gina

a co do jedzenia to jem wszystko - wrzucam jak w śmietnik :-(
wstyd normalnie
nie mogę się doczekać , aż urodzę, stracę część tej wagi i zacznę obowiązkową dietę dla karmiących.....
 
reklama
Do góry