reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czego nie możemy jeść, pić, robić w ciąży?

reklama
ja bylam teraz tydzien nad morzem. Mialam kostium jednoczesciowy i w godzinach tzw. szczytu kapelusz na glowie i oczywiscie krem z filtrem. Plamy moga wystapic ale dopiero po 20 tygodniu. No i wrocilam mulatka.
 
Na prawdę dopiero po 20tc??
To ja tak ograniczam słońce, 30 się smaruję a tak uwielbiam być brązowa a tu blada jak ściana bo się bałam plam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I tak jak myślałam w tym artykule który podałaś Paulinko wcale nie pisze że plamy pojawiają się po 20 tyg tylko od 2 trymestru czyli u większości z nas już mogą się pojawiać. Ja nie mówię że w ogóle mamy nie wychodzić na słońce ale raczej strać się spędzać czas w cieniu zamiast leżeć plackiem na słońcu
 
Co do słońca - to ja smaruje się krem 30,tak naprawde nie unikniemy słonca bo zawsze cienia nie bedziemy mieć. Woda do picia,chusta na głowie i tyle.... A nad wode jak jade to przede wszystkim brzuszek zakrywam....

Od siebie dodam ja w ciazy bede musiała zrezygnowac chyba ze sliwek i czeresni, gdyz mam po nich mdłości.A tak je lubie....:sorry2:
 
Ja smaruję się dziecięcą 50+ i nie mam jak na razie plam
w sierpniu jadę nad morze i kurcze chciałam troszkę nóżki opalić
nigdy nie byłam w ciązy latem (dowiadywałam się o ciąży pod koniec lata lub na jesieni) stąd moje pytania i obawy

także plackiem nie bedę leżała tylko opalę się latając za dziećmi ;-)
 
reklama
to te plamki sa jakieś białe...ja jak na basen z maluchami idziemy to też się smaruje od dzieci tą 50+ i w poprzednich też tak robiłam tylko częściej smarowałam się 30+ i nic nie miałam...mam nadziej, ze tak pozostanie...może te plamki sie robia jak żadnym filtrem sie nie smarujemy...
 
Do góry