reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze cztery koła dla naszych skarbów czyli wszystko o wózkach

reklama
aniwar gondole mamy na adapterach ale sie nie rusza, natomiast jak daliśmy nosidełko na stelaż to ono się jakoś bujało nie dużo ale sztywne nie jest, więc już sama nie wiem co ma się bujać a co nie:-) ale gondola się nie ruszała
a co do rączki to ja też mam nisko ustawioną( też nie należę do wysokich):-)
 
Ostatnia edycja:
ach tyle się napisałam i mi skasowało...

Aniwar,
super wózeczek, dla mnie trochę drogo, choć u Nas jest zwyczaj, że rodzice(a dziadkowie dla synusia) kupują wózek, może się zrzucą dwie strony, będą mieli mniejsze koszta:-) my mamy fotelik od znajomej więc z wózkiem Nam się nie śpieszy, pewnie po Nowym roku rodzice kupią, a i tak na pierwszy spacer to pewnie dopiero po 2 lub 3 tygodniach dopiero wyjdziemy:-)

Malutka, niusia,
piekne te Wasze wózeczki:-)
 
blondi nam wózeczek dla Bartusia kupili moi rodzice, gdybysmy my sami kupowali to pewnie tańszy....ale rodzice powiedzieli zebysmy nie patrzyli na cene no to tak nie patrzylismy za dokladnie;-)
 
fajne macie wózki dziewczyny! :-)

nasz też już przyszedł w ubiegłym tygodniu, taki:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: FYN 4DS Classic głęboko-spacerowy z torbą

a w zasadzie to przyszedł sam stelaż, bo pasująca gondolę i spacerówkę mam po synku, tylko tamten stelaż się popsuł niestety, budkę juz uprałam, wrzuciłam do pralki, także wózio jak nowy :-)
teraz zamowiłam inny stelaż niż mieliśmy, własnie taki jak w linku powyżej
fajnie się nim jeździ po tym śniegu - dziś synka w nim woziłam, założyłam spacerówkę
daje radę bez problemu po wysokim śniegu, zaspach, nawet dla kobiety w pokaźnym brzuszkiem :-) także mysle, że będziemy zadowoleni :-)
 
reklama
Malutka, niusia, Dominika - super zakupy!

Aniwar - ja mam troszkę starszego X-Landera i na rączce jest nieznaczny luz, słabo wyczuwalny, a gondola, jak nią poruszałam, to się troszkę gibie - wcześniej tego nawet nie zauważyłam :)
 
reklama
Do góry