reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy Miesiączka @ po Poronieniu?

__aneczka_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2005
Postów
43
Pytanie takie jak w tytule. Kiedy u Was pojawiła się pierwsza misiączak po poronieniu? Dzęki za odpowiedz. Pozdrawiam
 
reklama
minął już miesiąc od poronienia i owszem mam okres ale taki dziwny, skąpy i krótki...a lekarz mi powiedział, że może być wyjątkowo obfity....Po pierwszym poronieniu tak własnie było natomiast teraz jest jakoś inaczej.....czy to normalne? Nic się nie dzieje, nie gorączkuję, żadnych bóli (poronienie samoistne, bez łyżeczkowania).
 
u mnie pojawił się po 6 tygodniach od zabiegu. Byłam u lekarza i wypisał mi wówczas receptę na hormon wywołujący miesiączkę (nie pamiętam nazwy leku), ale okazała się zbyteczna, gdyż okres sam przyszedł. do Ciebie też przyjdzie :)
 
U mnie 32 dni po poronieniu. I nie pamietam, żebym się kiedyś tak ucieszyła z tego, że mam okres.
Głowy do góry, będzie dobrze. Musi być.
 
22 dni po poronieniu dosc obfity i z bólami w okolicach jajników i nerek Ale lekarz powiedział mi ze tak bedzie przez jakies 4-6 miesięcy , ze te bóle moga sie pojawiać

Trzymaj sie cieplutko :)
 
reklama
Witam wszystkich. Dwa miesiące temu straciłam moje maleństwo. To był 10 tc. Bardzo to przeżyłam. Teraz jest troszkę lepiej. Ale martwi mnie jedna rzecz. Jeszcze nie mam miesiączki. Czy to normalne? Może któraś z was mi powie czy wszystko ze mną jest ok.
 
Do góry