reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

krwawienie po łyżeczkowaniu-jak długo??:(

tusiaczzek, po pierwszym # i zabiegu krwawiłam 2 tyg., po drugim # i doczyszczaniu zabiegiem krwawiłam 1 tydz. Dzisiaj miałam 3 zabieg i muszę przyznać, że jest dosyć skromnie, ale zobaczymy, bo to pierwszy dzień... czasami coś tam zostanie jeszcze i może wylecieć, skrzepy mi również się zdarzają podczas normalnych @, więc nie ma czym się martwić na zapas. Dopiero, jak napisała kwiatuszek, należy iść do lekarza jak temperatura się podniesie znacząco.
Pozdrawiam ciepło:happy:
 
reklama
Witam Was:happy:

Jest to dla mnie o tyle stresująca sytuacja że tak naprawdę człowiek nie wie czy jest dobrze czy jest źle, fakt w szpitalu mogłam zapytać ale nie miałam ani siły ani głowy pytać o cokolwiek, człowiek jest rozbity po takich sytuacjach tym bardziej że to moja pierwsza ciąża była :frown:
A teraz jak człowiek się chcę czegoś dowiedzieć to wszyscy szybko szybko i odpowiedzi wymijające...
A jak zapytałam lekarza na wieczornym obchodzie po podaniu tabletek ile potrwa to krwawienie to mi odpowiedział " to się okaże" zamiast powiedzieć jak to wygląda mniej więcej to takie odpowiedzi udzielają w szpitalu:frown:
Na następny dzień miałam zabieg i lekarka tylko zainteresowała się jak przyszło o wypis i nic więcej...
No nic dziękuję za odpowiedzi;-) Mam nadzieję że będzie dobrze:hmm:
 
Witam Was:happy:

Jest to dla mnie o tyle stresująca sytuacja że tak naprawdę człowiek nie wie czy jest dobrze czy jest źle, fakt w szpitalu mogłam zapytać ale nie miałam ani siły ani głowy pytać o cokolwiek, człowiek jest rozbity po takich sytuacjach tym bardziej że to moja pierwsza ciąża była :frown:
A teraz jak człowiek się chcę czegoś dowiedzieć to wszyscy szybko szybko i odpowiedzi wymijające...
A jak zapytałam lekarza na wieczornym obchodzie po podaniu tabletek ile potrwa to krwawienie to mi odpowiedział " to się okaże" zamiast powiedzieć jak to wygląda mniej więcej to takie odpowiedzi udzielają w szpitalu:frown:
Na następny dzień miałam zabieg i lekarka tylko zainteresowała się jak przyszło o wypis i nic więcej...
No nic dziękuję za odpowiedzi;-) Mam nadzieję że będzie dobrze:hmm:

Na pewno będzie dobrze:tak:
Tak to jest w szpitalach. Jak nie będziesz uparcie dopytywać, to się nie dowiesz.Znam z autopsji. Tylko, że w takich momentach ciężko jest o tym myśleć... ja połowy rzeczy nie pamiętam z wczorajszego pobytu w szpitalu...

Trzymam kciuki za kolejną zdrową ciążę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam Was Drogie Forumowiczki ;-)

Mam takie pytanie dziś mija dokładnie 4tygodnie od zabiegu łyżeczkowania i dostałam okres tak mi się wydaje przynajmniej, krew ma taki sam kolor jak przy okresie i ilość krwi też na to wskazuje jednak brzuch mnie nie boli zawsze mnie bardzo bolał), czuje że jestem taka ociężała jak to zazwyczaj przy okresie jest... Czy jest to możliwe wszędzie na internecie pisze że dopiero po około 6tygodniach od zabiegu powinien pojawić się okres. Dodam że dopiero jakieś dwa dni temu skończyłam plamić po wyżej wymienionym zabiegu...:unsure:

Pozdrawiam;-)
 
Hej dziewczyny,
2tyg temu miałam zabieg łyżeczkowania. Krwawie cały czas(jak normalna miesiączka) Zaczynam się niepokoić 🙈 czekam na wyniki histopatologiczne.
Nie zniosę drugiej wizyty w szpitalu. Czy miałyście może podobne doświadczenia? Dziewczyny piszą, ze połóg po abrazji może trwać do 6tyg do momenty pojawienia się miesiaczki. Dodam, ze normalnie moja miesiączka trwa 7-8dni
 
Witam! Mam takie pytanko 11.03 miałam przeprowadzany zabieg w szpitalu poronienia MTX-em ponieważ była to ciąża pozamaciczna usytuowana w szyjce macicy, W poniedziałek dostałam plamienia ( nie mieści się w podpasce)i jest to brudna krew jak długo to plamienie potrwa bo sama już głupieję. Proszę o odpowiedź
 
reklama
Witam! Mam takie pytanko 11.03 miałam przeprowadzany zabieg w szpitalu poronienia MTX-em ponieważ była to ciąża pozamaciczna usytuowana w szyjce macicy, W poniedziałek dostałam plamienia ( nie mieści się w podpasce)i jest to brudna krew jak długo to plamienie potrwa bo sama już głupieję. Proszę o odpowiedź
Cześć, proszę daj znać jak u Ciebie było tj. czy lekarze spekulowali na temat przyczyny może zalecili jakieś badania po tych wydarzeniach? Też mialam ciąża szyjkowa, a to rzadko się zdarza - bardzo boję się powtórki więc szukam informacji.
 
Do góry