reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

dziękuję za słowa pocieszenia, są one dla mnie bardzo ważne. Właśnie zaczyna mi się pierwsza miesiączka po poronieniu, zacznę odliczanie. Ja niestety nie moge liczyc na współpracę ze strony męża bo on nie jest zbyt chętny do powiększenia rodziny, jednak po tym co się wydarzyło wie, że ja już nie zawrócę z tej drogi.
 
reklama
Niko, spróbuj może skorzystać z testów owulacyjnych, na Allegro można je nabyć całkiem tanio. Ja juz właśnie miałam je zakupić, ale okazało się, że jestem w ciąży :)
Udało mi się za drugim razem (w czwartym cyklu po poronieniu).
Jednak muszę wam przyznać, że ciągle mam czarne myśli i nie potrafię sie cieszyć, mam takie straszne przeczucia i nie wiem jak sie ich pozbyć. Może któraś z Was też to ma lub miała?
 
Przez pewne rzeczy trzeba poprostu przejść i nie ma na to rady, ale będzie dobrze. Trzeba w to wierzyć. Życzę Wam wszystkim siły i mądrości i POWODZENIA!
 
już od 3 dni "sprawdzam się" testem owulacyjnym, na razie wykazuje, że owulacja się nie zbliża. Rozpoczęłam badanie w 10 dniu cyklu, przy cyklach 29 dniowych.
Wiem na 100%, że ostatnim razem zaszłam w ciążę podczas zbliżenia, które mieliśmy 14 dnia cyklu.
Czy po poronieniu mój cykl będzie taki sam ? Czy jest możliwe, że test owulacyjny się myli ?
 
Niko1999 nie wiem jakie masz testy, ale jeśli są to te z allegro to one często się mylą...niestety, ja korzystałam z "allegrowych" testów ciążowych i też nie należą do najlepszych (podobno ich czułość to 25, a mi wykazały ciążę dopiero kiedy beta była na poziomie 3555), moja koleżanka używała testów owulacyjnych z allegro i zaszła w ciążę właśnie wtedy kiedy podobno owulacji nie było...

Pozdrawiam
 
nie używam allegrowych. Kupiłam w aptece Clear...(nie pamiętam nazwy w tej chwili), kosztował 100zł, mimo, że nie wykazuje owulacji mam inne jej objawy - śluz i nabrzmiały brzuch na dole. Tak czy siak, podejmuję próbę, nie będę czekała na pozyt. wynik testu, może tym razem próba okaże sie skuteczna.
 
Niko, ja zabrałam się do tego metodycznie:-) czyli przez jakiś tydzień koło owulacji codziennie dawaliśmy Bozi szansę ;) i udało się. Trzymam kciuki! Powodzenia!
 
Trzymam z całej siły:-) A jak już będziesz w ciąży to założymy jakąś grupę wsparcia, bo ja to się teraz strasznie boję. Ale musi być dobrze.
 
reklama
uczucie strachu tez nie jest mi obce. Boję się tym bardziej, że nie wiem co tak na prawdę było powidem poronienia, mam cichą nadzieję, że to była cytomegalia, ginek chyba też ma takie podejrzenie, ale nie wiem tego na pewno. To uczucie niepewności jest okropne. Tak sobie myślę, że jak już będe wiedziała, że się udało to się chyba położę i będę ze strachu żeby niczego nie popsuć, leżała przez 3 miesiące. No i wtedy to na pewo będzie mi potrzebna grupa wsparcia.
 
Do góry