reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Ja zaczynałam z 59, teraz mam 73,5kg i już o tym nie myślę bo nic to nie daje.... Widocznie tak musi być. Folguję swoim ciążowym zachciankom ale z umiarem, zdrowo się odżywiam,minimum 2 godziny spacerów dziennie, masaż raz w tygodniu a waga swoje :szok:
 
reklama
no ja mialam start z ok.55.5kg teraz waze 74! to jest ok.18kg na plusie!!! masakra
ale! wiekszosc to woda bo widze dlonie, stopy, ogolnie nogi, kolana, wszedzie zbiera sie ta cholerna woda! na porodowce troszke wypadnie ;) reszte sciagnie dziecko z mlekiem a jakis zbedny kilogramik to potem na silowni :)
 
Wczoraj sie w domu zwarzylam waga 90,5 a M 87kg nie chcialam tylko przekroczyc jego wagi,ale stalo sie,w tej ciazy mam wszystko inaczej,od poprzednich 3,nie chce krakac sobie,ale moge skonczyc ja cc,a wszystkie dz rodzilam sn.Moze nie bedzie tak zle.Ciezko w tej wadze poruszac sie,jeszcze nie cale 2tygodnie,jakos dam rade
 
Ja tez przez ostatnie 3tyg 3kg+ ,tak wiec wychodzi 12+, nigdy nie wazylam 50kg a teraz prawie 60:baffled: nie dziwne ze rozstepy posypaly mi sie na brzuchu, ale coz uroki ciazy;-)
 
u mnie 15 na plusie. W dwa tyg. kilogram, czyli ja generalnie systematycznie od poczatku na tydzien pol kilo przybieralam, choc od ostatniego czasu wolniej mi nabijaja te kg.. oby jeszcze tylko jakis kilogramik i koniec!
 
reklama
Do góry