reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

ilona24

Podwójna mamuśka :*:*
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2011
Postów
4 752
Co prawda mało przyjemny temat wiadomo, wiec mam nadzieje ze sie nie pogniewacie na mnie za to :-p

Więc ja zaczęłam ciążę z wagą 59kg, a pewnie jak bedzie mi to dane zatrzymam sie na ok 75 :szok: ale tak naprawdę nie martwie sie tym, bo dla mnie wazne jest zdrowie dziecka a nie to ile przytyje...
z małym tez z tej wagi startowałam a zatrzymałam sie na 76kg , po porodzie od razu 7 kg było mniej i potem z czasem a raczej dopiero w lipcu doszła do wagi przed ciążą wiec mi to zajęło prawie 2 lata, :-p
 
reklama
hehe, Też chciałam założyć taki temat :)
Moja waga 66. W marcu ważyłam 85 i dopiero co udało mi się zrzucić 19 kilo. No ale cóż hihi :)
Wpadka to wpadka, nie jest raczej planowana.
Ja mam plan aby nie przekroczyć 72... ale czy się uda? Trzeba kontrolować jedzenie po prostu. Nie chcę już być znowu przytyta... ehhh
 
kochanie ja tak samo sobie powiedziałam ze nie bede sie opychać a na razie nic innego nie robię, nawet mąż juz mówi ze mi przybyło i z przodu i z tyłu :crazy:, ale powiedział ze mam sie tym nic a nic nie przejmować, bede zrzucać po porodzie :) no ale i tak przystopuje ale dopiero po świętach hihih :) :baffled:

trzeba coś rozruszać nasz wątek bo np na lipcu to mają dziewczyny juz tyle tematów ze hoho :)
 
Fajny temat, bo przynajmniej będziemy się może troszkę kontrolować :). Ja ważę 62kg, tak raczej normalnie do wzrostu. Chciałabym przytyć do 73kg najwyżej, mam nadzieję że się uda. W poprzedniej ciąży zaczynałam też z wagą 62 a skończyłam z 80, masakra :/ ale już jak się ważyłam po powrocie do domu miałam 13kg mniej, a pozostałe 5kg spadło w międzyczasie karmienia, w przeciągu pół roku. Nie stresuję się teraz za bardzo tematem wagi ale jednak mam nadzieję bardziej się pilnować niż za pierwszym razem:-)
 
Fajny temat :-)
Ważyłam się dzień po zrobieniu testu i ważyłam 58 kg. Ale już tydzień temu na wadze było 60 kg. Ale nie na tej samej, więc może jakieś przekłamanie :-D
 
A mi się waga zepsuła i nie wiem ile ważę. W pierwszej ciąży przytyłam tylko 13 kilo a po pół roku karmienia piersią zrzuciłam 20 kilo i po ciąży wyglądałam lepiej niż przed :-D
 
Ja przed ciążą ważyłam 58kg przy 172cm wzrostu. Jednak moja ulubiona waga, w której czuje się najlepiej to 55kg. Na początku ciąży schudłam do 54kg a teraz ważę 70 ale rozwiązanie już niebawem :p
 
No tak - temat rzeka...
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg. Bardzo szybko wróciłam do wagi z przed ciąży. Ale za to ostatnio przytyłam 4 kg i niestety tym razem na samym początku już mam 4 kg na plusie. I powiem wam że źle się z tym czuję i zamierzam ograniczać słodycze i inne tłuste rzeczy. Ale oczywiście plany planami bo ja od kilku dni opycham się prawie bez opamiętania :) Aż mi wstyd...
 
A mi się w wadze rozładowały baterie, może i dobrze. Zakładam że ważę 62kg, tyle ile ostatnio przez kilka miesięcy, więc pewnie się nic nie zmieniło. Też wpierdzielam. Śledź, za chwilę kanapki z nutellą, potem sałatkę z cykorii, płatki z mlekiem :-)
 
reklama
Do góry