reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

Ja już 5,5 kg do przodu, po mnie to mocno widać bo mam tylko 152 cm wzrostu i przed ciążą ważyłam 41 kg :) Tak więc lepiej mnie przeskoczyć niż obejść :)
 
reklama
mi się w sumie nadal marzy wiekszy brzuszek. ale tylko brzuszek. a nie przy okazji większe boczki :-p
część ludzi już widzi u mnie ciąże, szczegolnie jak stoje i mam na sobie przylegającą do ciała spódniczke (swoją drogą ubóstwiam spódniczki z gumką - tak pieknie sie rozciągają ze moge nosic je w rozmiarze 36, a nie tak jak spodnie 38/40) ale znajdują sie i tacy co przyznaja ze nie wygladam na 6 miesiac ciazy tylko troche jakbym utyła :p
 
u mnie w sumie 5 kg na plusie, ale jak stoje to brzuszek już widać - nawet wczoraj w przychodni starsza pani nie chciała usiąść jak ustąpiłam jej miejsca, a jak już się dała przekonać to jakiś starszy Pan chciał mnie posadzić na swoim miejscu ciągle zerkając mi na brzuch:p śmieszne uczucie :p
 
Ja dziś dokonałam pomiaru u mamy i mam w brzuchu 81 cm. Zakładając, że to chyba miejsce dawnej talii, to przybyło mi 20 cm. Wagę poznam u gina za 10 dni, ale myślę, że z 52 będzie już (czyli dwa do przodu).
 
10 kilo na plusie , bylam w szoku, bo wazylam sie miesiac temu u lekarza i od tego momentu przytylam 5 kg...
A teraz pisze to zamiast isc na spacer z psem :-)
 
reklama
Do góry