reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciązy

reklama
U mnie +2 od ostatniej wizyty czyli przez 3 tygodnie! Mogłoby być mniej. Ogólnie +9. Zostały mi 3kg do mojego maksimum które sobie założyłam czyli do 12kg. Może być ciężko biorąc pod uwagę to że dziecko jeszcze z 1,5-2kg pewnie przybędzie.
 
Ja tez 11 na plusie juz a z luizka 8-9 na plusie do porodu no ale startowalam z wieksza waga.Teraz za to nadrobilam i czuje ze to poszlo mi w tluszcz tak wiec tym razem ciezko bedzie zrzucic.A mi waga z dnia na dzien potrafi skoczyc o kg.I to nie ginie tylko utrzymuje sie pare dni i znow skok o kg:baffled:Cos czuje ze teraz na koiec to z ,,niczego skoczy ze 6 conamiej do konca a jak spuchne to juz zupelnie sie zalamie
 
Pff, chudziny :p
Ja po dzisiejszym ważeniu u lekarza mam już oficjalne potwierdzenie - 15 kilo na plusie :) Pewnie dobiję do 19 jak z Frankiem :) Jakoś mi to w ogóle nie przeszkadza :)
 
Ewa Ty będziesz najwyżej ja najniżej :-D:-D u mnie +4 ale za to dużo bym dała za Twoją figurę wyjściową i tak po ciąży będziesz wyglądać lepiej;-)
 
o przepraszam kakakarolina, ja od wagi sprzed ciąży plus 3;-) Ale biorąc pod uwagę, że schudłam w pierwszym trymestrze do 46 to chyba jednak plus 7 więc wygrywasz:tak: Zresztą w pn wizyta mam nadzieje, że z 55 ważę.
 
reklama
kakakarolina, swojego czasu mnie to bardzo martwiło, szczególnie spadek wagi w 20 tc, ale mój gin cały czas mnie uspokaja, że jest ok i niektóre kobiety tak mają. Chce mu wierzyć, szczególnie, że ostatnio przytyłam w w 3 tyg, aż 2 kg teraz liczę na tyle samo. Nie obżeram się, bo i ta dieta i jeść się nie chce, ale jem z ok 2300 kcal dziennie więc to dziwne, no ale dobra mam plus 7 od grudnia więc nie jest źle. Podobno najzdrowiej przytyć 20% wagi wyjściowej, czyli jak zawsze 50 to 10 jest ok, myślę, żęe dobiję. Niech będzie już ten piątek:-(
 
Do góry