reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

A u nas nadal pomyslow na chlopca brak... A wlasciwie zgody w tym temacie :) Mnie sie strasznie podba Tymon i Leon a mezowi jakos nie bardzo. Za to jemu odpowiada bardzo Benjamin i mowi ze plus jest tez ze takie w miare miedzynarodowe... Ale ja to widze jedynie: gruby Benek :)))) no i kolejny brak kmpromisu :)))) Ale pracujemy nad tym nadal :)
 
reklama
bluelovi, gdybym ja zostawiła wybieranie imienia mojemu P to chyba z dziecka wszyscy by się śmiali :-p dziwne pomysły ma (bardziej dziwne niż ja hehe). ja liczę na dziewczynkę, gin powiedział że na następnym usg może już coś zobaczymy :) fajnie by było
anbas, dojdziecie w końcu do porozumienia :)
 
Vinga w sumie masz racje jednak wybierzemy cos razem pod moja kontrolą hhe bo jak mi się przypomnialo jakie imie mój chcial nadać dziecku w 1 ciązy zanim sie okazało ze córa to nie mogę:rofl2: on chciał dać Axel a ja mówie ąxel kapsel i koniec tematu:crazy: Dziewczyny dojdziecie do porozumienia i wszystkie będziecie zadowolone ja myśle że jak poznacie płeć maluszkow to latwiej wam będzie myślec :-) kobiety czesto na porodówce zmieniają imie a inne dzieci bezimienne zanim się urodza i jak rodzice spojrza to od razu wiedza jakie imie do dzidzi pasuje :-D
 
Moja gin ma taki słaby sprzęt że nie mam co liczyć na sprawdzenie płci... chce iść za miesiąc znowu do tej lekarz która robiła mi genetyczne (będzie 16 tydzień) i mam nadzieję że już coś wypatrzy... a jak nie to około 21 tygodnia na połówkowym 3D na pewno już poznam płeć :-D




Z Konradem jakoś mniej przeżywałam...a teraz to kosmos tak strasznie chciałabym poznać... wraz z męzem czujemy że to jest córa... ale jednak zobaczyć a mieć przeczucie to dwie równe kwestie. :-D
 
Wiesz Fifka- z ta plcia to nigdy nie jest ze na 100% sie dowiesz :) Bo jak sie dziecie nie ulozy to nici :) Tak miala moja bardzo dobra kolezanka. Co usg to dziecie sie tak odwracalo i zaslanialo ze nie bylo szans :) I do konca nie wiedzieli :) Ale mam nadzieje ze nam sie akurat uda :)
 
moja koleżanka ze studiów do porodu nie dowiedziała się kto siedzi w brzuszku :) to ci dopiero miała niespodziankę. urodziła chłopca ale zawsze tak się zakrywał, że nie dało rady go podejrzeć. wsydzioszek ;)
Nataniel zawsze bezwstydnie prezentował co ma między nogami ale za to ciągle twarz sobie zakrywał, jak nie rękami to nogami ;) więc usg 3d beznadziejnie nam wyszło.
 
Konrad też na każdym USG pokazywał swoje wdzięki :-D już w 13 tygodniu wiedziałam :tak: Teraz dzidzia bardziej wstydliwa... no nic zobaczymy :-)
 
My z mężem imiona mieliśmy wybrane już przed ślubem:p tzn mąż zawsze marzył o synku- Arkadiuszu, a ja zawsze chciałam mieć córeczkę Anastazję:) jak na obecną chwilę płeć nie jest znana, więc czekamy na naszą literkę A:)
 
reklama
Kasia, teraz zerknęłam że ty z Kościerzyny jesteś. z tej na Kaszubach? mój mąż uwielbia jeździć tam na wakacje właśnie do Twojego miasta :)
 
Do góry