reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

Złośliwe... smiech.gif
 

Załączniki

  • smiech.gif
    smiech.gif
    2,9 KB · Wyświetleń: 109
reklama
Fifka - no i przerąbane masz:) dobrze, że ja nie Kasia:):):)

moje dziecię jest Kajetan z kilku powodów. Bo nie chciałam, zeby miał imię popularne, bo chciałam zeby się zmiękczało (wersje są różne:Kajtek, Kajcik, Kajcisław, Kajko, Kajtula, Kajetan Pogromca Śmietan albo Kajetan Chrumps - w zależności od sytuacji:), no i ....mój były mąż chciał by dziecię było Gerard....ja rozumiem lektury, jakie się czyta, mają wpływ na codzienność, ale bez przesady...:)
 
fifka no to jestem jeszcze ja:p...ale dla pocieszenia, ja sama nie lubię swojego imienia:p
U nas juz raczej postanowiono--Tymon lub Oliwia:)
 
Haha u mnie to nie jest kwestia nielubienia a po prostu "złego skojarzenia" :sorry2:



Dzisiaj teściowa mi podgadywała zebyśmy dali dla synka imię Karol - Bo takie było początkowe założenie nim znałam płeć. Później nam się odwidziało.... ale coś czuję że chyba nie dam rady zmienić zdania.
 
Fifka - a czemu Adrianka chcesz zmieinać na jakieś inne imie?:) Adrian i Konrad pasują idealnie, świetne dla rodzeństwa :) (Karol - osobiście nie lubie, źle mi się kojarzy :-D )

Ikasia - to chłopięce bardzo bardzo ładne:-D
 
Ivi nie chce! I nie zmienię bo też mi się podoba opcja Konradka z Adriankiem :-D Tyle że otoczenie kręci nosem i przez to sprawia ze zaczynam myśleć (choć nie jestem osobą ulegającą naciskom innym) całe szczęście mąż jest za moim pomysłem i nie widzi nic złego w imieniu Adrian - ba.. podoba mu się. :-) A jeśli on się zgadza to już inni nie musza!
 
Fifka, na mnie przy poprzedniej ciąży też "otoczenie" siadło, że jak dam na imię Mikołaj to skrzywdzę dziecko, nie wiem czemu, bo akurat mikołaj bardzo mi się podobało i tak dałam, wszyscy się przyzwyczaili i on też ma się bardzo dobrze :-)
Za to teraz powiedziałam, że jak będzie znowu chłopiec to dam na imię Świętopełek :-D (oczywiście żart) to teraz mi wszyscy dziewczynkę wróżą :-D:-D:-D
 
reklama
Fifi nie zmieniaj kochana :) No chyba, że jednak dziewuszka będzie:-D. Adrian jest super i pasuje do Konrada.
Swoją drogą mi się bardzo Konrad podoba, ale mamy już w rodzinie. Więc u nas raczej będzie Filip jeśli chłopczyk, to typ męża i w sumie mi się też bardzo podoba, choć jeszcze Miłosza mam w czołówce, ale tego już maż odrzuca bo mówi, że w przedszkolu będą na niego Czesio wołać:baffled:. Ale ja ciągle bardziej dziewuszkę wyczuwam, ale zobaczymy:-)
 
Do góry