reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Popłakałam sie na wizycie jak gin powiedział : chłopak jak malowanie. Gin pyta czy ze wzruszenia , a mąz : nie bo żona chciała córeczke. Gin: a pan? Mąz : jak patrze na tego łobuza Kubę to mylse ze to chyba jednak żona powinna decydować .
Gdybym nie leżała na tej leżance to bym na pewno ze śmiechu padła ;)

poza tym całe 149 g szczęsćia, masę innych pomiarów ale już Crl nie robił tylko długość nóżek, obwód główki, brzuszka itp ;) wszystko super :))
Następna za 4 tygodnie bo za 3 mamy ślub
 
reklama
cześć laski!
ja dziś z rana byłam w laboratorium - dobrowolnie dać się pokłóć, bo za tydzień w czwartek wizyta a na wyniki tarczycowe trzeba czasem kilka dni czekać u nas. Później wracałam z buta bo mąż zabrał auto i teraz po spacerku jestem trochę padnięta.
 
:-)

Pustiszi, gratuluję chłopaczka :-):-):-)

Anisen, Yoanna gratulacje za udane wizyty :-)

Ja to normalnie ostatnio funkcjonuję od wizyty do wizyty :) Ale następną mama zaplanowaną na początek września i chyba już na L4 pójdę, bo mi się nic nie chce :-)

no i bluelovi, kciuki za dzisiejszą wizytę :)
 
Yoanna-również gratki za udaną wizytę.
Ja wróciłam do pracy 3 tyg.temu ale w przyszłym biorę L4 na tydzień do ma być ponad 30st.C a ja w ciąży padam przy takiej temp. A normalnie dla mnie czym goręcej tym lepiej.
Planuję pracować do końca października a jak to będzie to życie pokaże.
 
Yoanna gratuluję udnej wizyty!!! Ja płeć niby znam ale co ztego jak i tak człowiek czeka na połówkowe żeby to potwierdzić? :-D U ciebie przeczuwam córeczkę nie wiem czemu :tak:


Anisen hahaha dobre :-D Ja to kiedy lekarka powiedziała ze chłopaka noszę myślałam że spadnę z fotela!


Mi też czas zasuwa jak głupi! :szok: Zaraz 19 tydzień zacznę a ja mam wrażenie ze niedawno test robiłam... ciąża z Konradem zdecydowanie bardziej mi się ciągneła...
 
dziewczyny dzieki za kciuki wizyte mam na 12(a moze wejde o 14 zawsze sa opuznienia jak cholera) to pozniej wejdejak bedzie czas napisac ze wszystko oki ;) bo dzisiaj to tylko dowcipne badanie i patrzenie a na usg napewno dopiero polowkowe bo nie ma dzisiaj potrzeby ;) bylam przecierz ostatnio dwa razy ;)


yoanna dobrze ze wszystko ok szkoda ze maluch nie pokazal co ma miedzy nozkami ale obstawiam dziewczynke ;))
anisen dobre dobre ;))
chyba ja dzisiaj tylko wizytuje ;)) ?
 
Ciekawa jestem co u mnie obstawiacie :) ogólnie ciążę przechodzę tak, jakbym w niej nie była :) i mam czuja na siusiaka :)

Gratuluję wizyt i trzymam kciuki za następne :-)
 
reklama
Dziewczyny ile przytyłyście już w ciąży?

Ja niestety przez moje wieczne wymiotowanie i nadkwasote która nie chce ustapić nie przytyłam ANI 1 kg.
Przed ciążą 57, teraz 57, mimo że brzuszek się już trochę wybił i biust większy, nie wiem co się dzieje, poza tym co wymieniłam nie widać po mnie w ogóle żadnej zmiany...
 
Do góry