reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

reklama
Czyli ty też nie przytyłaś?

Ciekawi mnie ile wszystkie przytyłyście, bo trochę jednak martwię się tą moją mizerną wagą i generalnym przeciętnym apetytem :/
 
Blue hehe nie ważne jaka wizyta! Czekamy na wieści!! :-D


Elusia ja jak na tą chwilę mam jakieś -4kg... nie dość ze nie tyje to chudnę więc to dopiero dziwna sprawa... a najzabawniejsze jest to ze nie mam i nie miałam nudności, kwasowości itp... W poprzedniej ciąży było to samo.. w 9 miesiącu mialam tylko 4kg na plusie.
Teraz ważę 58kg a na początku ciąży jakieś 63-64...
 
nie martw niektore nasze styczniowki wgl nie przytyly albo wychudluy i sa na minusie jeszcze! ;) dzidzia wyciagnie z cb wszystko jejj nic nie bedzie ;)
 
Uff, trochę mnie uspokoiłyście, bo bałam się że urodzę jakąś chudzinkę niedożywioną :(((

A jak z waszym jedzeniem witamin?
Dużo suplementów przyjmujecie? Jak się po nich czujecie?
 
Dzięki blue :*:* Obym poznała :p Modlę się o to bo sama nie wytrzymam i się posikam hehehe :):) Jak tylko wyjdę to dam znać czy mi powiedziała oraz czy malec dupką się nie odwrócił, zobaczymy jakie z was wróżki heheh :)

o kaha jutro byc moze poznasz plec bede trzymam kciuki wielkie daj jutro pod wieczor znac prosze choc napisz jaka plec bo nie wytrzymam! :)
 
reklama
elusia ja nie przyjmuje zadnych suplementow bo lekarz powiedzial ze nie ma takiej potrzeby bo to (z jego ostatnich obserwacji wynika) nabijanie tylko kasy firma farmaceutycznym i kazal tylko magnez i kwas foliowy, pewno teraz bede musiala jeszcze zelazo bo ostatnio mialam w normie ale w tej dolnej granicy
 
Do góry