reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

Kaha gratuluje z calego serca!!! wiem co czjesz, bo ja z kolei po cichu liczylam na chlopca,choc glosno tego nie mowilam, i jak pani juz na pierwszy rzut oka mowi, o tu mozemy zobaczyc sisiorka, to az krzyknelam czyli to chlopiec!!? po dwoch dziewczynkach marze o chlopiecych ciuszkach i samochodzikach jezdzacych po domu:-)
aaa i ja wrozylam Ci dziewczynke pamietasz? a to juz dosc dawno bylo,ladnych pare dni temu;-)


Kajtek zycze ci synusia naprawde, masz taka sytuacje jak ja,troche duzo tych rozowych sukienek w domu co?;)
 
reklama
Dziękuję wam dziewczyny :* :*
Ja jakoś tak czułam tą córkę od początku. Imiona wybierałam dla córki, ciagle o córce. Coś jednak w tym jest :)

Żadnych objawów ciążowych nie miałam oprócz siku i bólu piersi. Uroda mi się nie zmieniła, może trochę promienieję (tak mi mówią). Do tego miałam większą ochotę na słodkie. A tak to nic:) Więc przepowiednie, że córka zabiera urodę itp. są błędem:)

Ja myślę, że dziewczyny które jeszcze nie wiedzą a nie były na wizycie podglądać będą miały dziewczynki:) Tak jakoś mi podpowiada intuicja. U siebie też mi tak podpowiadała :p Za dużo już chłopaków, czas na dziewczyny :)
 
kaha ja przy córce też pożerałam słodycze ale twarz mialam straszna nie tylko twarz...miałam straszne wypryski nawet na brzuchu i dopiero 6 miesiecy po porodzie całkowicie znikły....teraz do słodkiego tak nie ciagnie i twarz nie taka straszna ale jednak skłonność do wyprysków w ciazy chyba mi została....takze mi córa urode zabrała...ale to nic bo w zamian ona jest prześliczna
 
reklama
Do góry