Strona 1 z 25 1211 Ostatni
1. do 10. z 245
    Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Bydgoszcz Szpital Biziela

wszystkie mamy mam małą prośbe do dziewczyn które rodziły w tym szpitalu i zauważyły jakieś nieprawidłowości u personelu lub wypisie sama zauważyłam wiele nieprawidłowości u mego maleństwa niewłaściwe dawki leków itp.proszę o podobne wnioski pozdrawiam

Mamy lutowe'07 Fan(ka) Avatar Kasiad
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    65
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Domyślnie Odp: Bydgoszcz Szpital Biziela

Ponad rok temu w Bizielu urodziła się moja Oliwka i ja akurat nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości, byłam bardzo zadowolona z opieki na patologii, na porodówce i na położnictwie. A szpital ten wybrałam, ponieważ w ciąży na Patologii Ciąży leżałam i w Bizielu i w "Dwójce" i w tym drugim odrzucił mnie okropny brud i śmierdzące toalety.

Sierpniowa mama'07 Avatar Madziara
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    3
    Dziękuję (Otrzymane)
    23
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja tez rodziłam w Bizielu i to czterokrotnie. Zarówno na patologii jak i w czasie porodu miałam super opiekę. Zastrzeżenia mam tylko do pielęgniarek opiekujących się dziećmi po porodzie - oprócz wieczornej toalety matka jest pozostawiona sama sobie co uważam za skandal - zwłaszcza w pierwszych godzinach gdy pomoc jest potrzebna.

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1

Ja również rodziłam w Bizielu 2 lata temu i w szczerze powiem że nie jestem super zadowolona, wypisano mi dziecko ze szpitala z zapaleniem dróg moczowych. lekarze twierdzili że syn jest zdrowy co okazało sie nieprawdą

Fan(ka) Avatar AgnesBest
    PierwszaDrugaTrzecia
    Wpisów do bloga
    4
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

ja mam wielkie zastrzeżenie co do przedpotopowej metody rodzenia naturalnie, gdy dziecko jest ułożone pośladkowo dłużej i ciężej dla mamy i dziecka ... i duże prawdopodobieństwo urazów okołoporodowych ale oni mają to w dupie .... przeżyłam to i wiem ... dzięki temu boję się drugiej ciąży i porodu

na szczęście w czasie ciązy nie musialam lezec w szpitalu, po porodzie jedynie uwazam za złe, że długo czeka sie na pielegniarki te do dzieci i te ktore nad mamami czuwają , domyslam sie ze to rozchodzi sie o ograniczony personel i srodki finansowe, ale to chyba normalka w tym kraju
    aaa, no i koszmarny prysznic na oddziale, chyba tylko chlorem dla dezynfekcji polewaja, rozwalona słuchawka prysznicowa i jakiś zaschniety brud ... a fe fe ~!

Początkująca(y)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    0
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

czyli nie jestem sama dzięki koleżanki za wasze opinie może znajdzie się ktoś jeszcze

Mamy lutowe'07 Fan(ka) Avatar Kasiad
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    0
    Dziękuję (Otrzymane)
    65
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Cytat Napisał(a) AgnesBest Zobacz post
    aaa, no i koszmarny prysznic na oddziale, chyba tylko chlorem dla dezynfekcji polewaja, rozwalona słuchawka prysznicowa i jakiś zaschniety brud ... a fe fe ~!
    Agnes, byś musiała zobaczyć prysznic i kibelki w "Dwójce". Poprostu koszmar, siku musiałam robić na wdechu, bo zapach starego moczu był okropny, a wielki skrzep krwi wielkości pomarańczy leżał w odpływie prysznica 2 albo 3 dni zanim go usunęły sprzątaczki. No normalnie syf!!! Tragedia

marzec 2008/grudzień 2012 Avatar kasia_s
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    370
    Dziękuję (Otrzymane)
    271
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja rodziłam nie całe 2 tyg. temu w Dwójce i jestem bardzo zadowolona, albo trfiłam na czas kiedy było posprzatane albo się poprawiło jedyne zastrzeżenia to fakt że zimno na salach na położnictwie - mimo że ogrzewanie włączone, to nieszczelne okan robią swoje no i to jak pani położna załatwiła sprawę z położną śordowiskową, która przyszła dopiero jak mój Mąż zadzwonił do szpitala i opi... panią położną-być moze tą niewinną bo zgłosili to do złej przychodni i kazali iść samemu do przychodni i to załatwić

Fan(ka)
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    159
    Dziękuję (Otrzymane)
    261
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

Ja rodziłam w 2 w 2005 roku i też było czysto. Jedyne co to właśnie zimno na salach. Dzień na początku października był ciepły ale nocki już nie . I też puszczali ogrzewanie ale te okna......

Nas zgłosili do dobrej przychodni - ale ostatnio są tam chyba jakieś położne roztrzepusy, bo siostra rodziła w grudniu i też zgłosili poród do innej przychodni. Chyba trafił im się jakiś zakręcony egzemplarz położnej .

M-X'07, W-IX'09 Avatar RENIFER_24
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1
    Dziękuję (Otrzymane)
    6
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0

ja tez w dwójce rodziłam i pod prysznicem byłam pare razy - zawsze bardzo czysto ... kibelki tez w porzadku... chyba sie wzieli za sprzątanie ;)
    JJ ja teraz w październiku rodziłam i musiałam okna otwierac, taki sie upał w pokoju zrobił... chyba na to nie ma reguły, zalezy jak kto trafi...

Strona 1 z 25 1211 Ostatni