reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

reklama
A ja polecam ten szpital. Rodziłam w marcu 2011. 2 dni spędziłam na patologii ciąży, bo moja córeczka miała słabe tętno. Opieka była bardzo dobra. Na porodówce wystarczyło powiedzieć położnym, że nie chce się leżeć tylko chodzić i nie było z tym problemu. Podczas pobytu na porodówce bez problemu mogłam wziąć np. prysznic, czy korzystać z toalety. Właściwie to leżałam dopiero jak już główkę było widać, a od tego momentu do końca porodu minęło może 35 minut. Cały mój pobyt na porodówce to ok 5 godzin. Personel był bardzo miły. Jedyne co wspominam źle to czas po porodzie bo córeczka 18 godzin po porodzie przespała, nie dało jej się przez ten czas obudzić czy nakarmić i uwagi personelu nie były zbyt miłe, ale po tym czasie było już wszystko ok.
 
dziewczyny, jakiego lekarza polecacie z biziela prywatnie? od tygodnia nie mam okresu, test pozytywny i muszę do kogoś się umówić a nie chce zmieniać lekarza prowadzącego, zresztą chyba nie można, tzn słyszałam że są z tymproblemy, lekarze nie chcą prowadzić ciąż od połowy
 
Dziewczyny, prosze napiszcie cos wiecej na temat cesarki w Bizielu...

rodziłam cc w 2012 i ja miałam ogólne bo tak chciałam. znajoma miała do kregosłupa. jedna miała że zszywał ją jakiś stażysta i teraz w bikini sie napewno nie pokaze bo okropnie wygladalo u mnie slicznie mam teraz jasna kreske

nieprawidlowosci tak przenoszenie z aseptyka na septyka jak brak miejsc. czy na odwrot nie pamietam ktory oddzial tu ktory. chodzi o odnowiony na ten stary oddzial. ja po cc bo maly był na antybiotyku 7 dni bylam. i 4 dni na poporodowej a otem bo miejsc nie bylo rzeniesli mnie
 
a są porody rodzinne?? a kobieta w ciąży co musi ze sobą zabrać??
jak najbardziej!! Ja rodzilam w 2011 z moim mezem. Lezalam w sali z prysznicem wiec przy bolach moglam sobie tam stac i sie oblewac:) bylo dobrze. Tylko mialam stresa ze urodze pod prysznicem;) no i skorzystalam z gazu rozweselajacego, po ktorym od razu mialam parte;) nie wiem czy to wlasnie on zadzialal ale bylam bardzo spokojna i rozluzniona nawet po porodzie;) nie polecam Wam sie prostowac od razu bo przepona i organy po takim ucisku musza do siebie wrocic;) dajcie sie przewiezc na wozku;) ja sobie podreptalam na nozkach do poporodowej;)
 
Nie myślałam, że w Bizielu jest aż tak źle. To straszne, jak traktują kobiety rodzące. Znam kilku lekarzy z gabinetów prywatnych, ale wiadomo, jak to jest, gdy się płaci za wizytę. A jakie macie opinie o porodówce na MSWiA?
ja jestem bardzo zadowolona i z lekarzy i z pielegniarek poloznych. Jest dwoch facetow pan Wojtek i pan Jurek, oni sa super, wec fajnie na nich trafic. Az dziw mnie bierze ze tak traktuja ludzi. Ja sie z tym nie spotkalam a tydzien na patologii lezalam wczesniej.
 
Ja też zastanawiam się nad MSWiA oraz nad "Dwójką"
moja kumpela ma za to z 2jka fatalne wspomnienia!!! Nikt jej nie chcial przyjsc pomoc z dzieckiem zamknietym w inkubatorze na naswietlaniu!!! Baby ja olewaly, mowila ze opieka fatalna. Poza tym do MSW przyjmuja tylko zdrowe ciaze, a nie daj boziu cos sie stanie to i tak wioza do Biziela.
 
Witam Panią
Mam do Pani pytanie, jaki lekarz odbieral Pani porod w Bizielu i jaka polozna Pani by polecila? Bardzo Pani zacgwala szpital Biziela a ja bede w sierpniu tam rodzic i strasznie sie boje... Wiem ze juz ladne 6 lat minelo od Pani ostatniego postu na tej str ale bede Pani bardzo wdzieczna za jakiekolwiek namiary na w/w szpital.
Pozdrawiam
Ewa

Kiedy to szykowałam sie do porodu szukałam opini o szpitalu w ktorym chce rodzic i trafilam do tego watku.
Wybor Biziela po czesci byl mi przydzielony bo moj lekarz tam pracuje a ja chcialam wlasnie z nim rodzic. I tak tez bylo ... ale zanim trafilam na porodowke niezlych postow sie naczytalam :no: I trzeba przyznac ze mialam mieszane uczucia i troche leku.

Moze mialam szczescie ale od mometu wejscia do szpitala z bolami nie spotkalam zadnej niemiłej osoby .. począwszy od Izby przyjęć do "obslugi" na porodowce byli sami zyczliwi dla mnie ludzie. Badania, wywiad itp .. i czas na porodowke ... przemila p. polozna, cudowny lekarz, super warunku do porodu, sale czyste, przestronne ... poprostu super.

Podczas samego porodu polozna, lekarz sluzyli wszelaka pomoca, byli cierpliwi, na kazde pytanie odpowadali i to odpowiadali w sposob jasny i zrozumialy.

Kiedy juz trafilysmy z corka na ale pologowa - byla godzina 23 - pielegniarka co 15 minut zagladala, pytala czy cos pomoc, wytlumaczyla ze z kazdym pytaniem probleme mam araz dzwonic dzwonkiem ... poprostu super.

Z czystym sumieniem moge polecic ten szpital - jak dla mnie super poziom pod kazym wzgldem ... "obsługi", porodowki i sal pologowych - jak dla mnie w skali od 1 do 10 - daje 11 punktów:tak::tak::tak:
 
reklama
witam wszystkie obecne mamy i przyszłe mamy :)
Mam pytanie czy jest któraś mama która rodziła w 2016 roku w szpitalu Biziela??
Nie jestem z Bydgoszczy a z Grudziądza ze względu na przyjmowaną insulinę w ciąży muszę rodzic tam , u nas niestety taki szpital a brak specjalistów..
I mam pytanie czy wie ktoś gdzie znajdę listę co zabrać ze sobą do szpitala lub gdzie mogę się tego dowiedzieć>?
 
Do góry