reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Myszka24bdg

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2008
Postów
41
Miasto
Bydgoszcz
hejka zakładam nowy wątek chociaż w sumie nie wiem czy już go niema?? Chciała bym żebyście się podzieliły ze mną opinią o szpitalu 2 w Bydgoszczy chciała bym tam rodzić termin mam na 27 września. Chciała bym się też dowiedzieć co trzeba ze sobą wziąść tam ze sobą i jak wygląda tam sprawa z porodem rodzinnym:-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Hej
Ja tam rodziłam w zeszłym roku w sierpniu porod z mężem był bezpłatny...zabrałam ze soba pieluchy i ciuchy dla małego(chodziaz z tego co pamietam swoje tez mieli)....personel w porzadku chodziaz moze to zalezy od zmainy:confused:Pozdrawiam
 
przy porodzie rodzinnym to płaci się tylko ok 4 zł za zielony kitel:-);-) i odniosłam wrażenie że jak jest np mąż to personel jakiś milszy:confused: ogólnie na porodówce nie można na panie położne narzekać, zależy jakie kto ma oczywiście podejście, jak ktoś myśli że idzie na wczasy do hotelu 5 gwiazdkowego to mozna się przyczepić
Co do rzeczy to tak jak pisała Natalia: pampersy, husteczki, ciuszki mają swoje, ale można własne
 
Jest to najlepszy szpital w Bydgoszczy,:-) rodziłam tam trójkę moich dzieci,naprawdę jest tam fachowa opieka lekarzy,jak i położne,.najbardziej chwale sobie drugi oddział położniczy,i siostrę Kasię nazwiska nie znam ,i siostrę Olę:tak: które naprawdę bardzo pomagają w tych ciężkich dla nas chwilach.pozdrawiam
 
Witam :-):-):-)

Ja ponad 3 lata temu również rodziłam w 2-ce i mam bardzo miłe wspomnienia...teraz również będę i tam rodzić i także na położnictwie pierwszym...poród miałam z mężem i oczywiście bezpłatnie...położna się bardzo miło ze mną obchodziła,lekarzowi też nie mogę nić zarzucić...oby tak zawsze było...bo czasami idzie się nasłuchać...

pozdrawiam serdecznie.....
 
to ja tez sie dopisze ;-)

w dwójce rodziłam rodzinnie z męzem 16 miesięcy temu... pomimo długiego i ciężkiego porodu nie mam nic do zarzucenia personelowi, a wręcz mu współczuję,bo ból to ja naprawdę umiem profesjonalnie okazywac :-p choć położna była jedna na kilka kobiet rodzących /tak sie złożyło,ze położna, która mielismy nagraną miała urlop/ naprawde w zaden sposób nie dała mi odczuc, ze jest sama, ze jest zapracowana, ze sniadania o 16ej nie zjadła.... pomagała ile mogła i chwała jej za to... po 11 godzinach walki poród odebrał rewelacyjny pan skórczewski, który to prowadzi moją aktualną ciąże... po porodzie miałam równiez bardzo miłą obsługę, zarówno laktacyjną jak i noworodkowo zdrowotną... pani od laktacji parokrotnie przychodziła pokazywac mi jak sie przystawia bąbla, a wierzcie mi, że nie szło mi te przystawianie niemiłosiernie... ;-) pani z noworodkowej sali przyszła do mnie i sie zapytała czy chce odpoczac po porodzie i w nocy, i czy ma wziąść synka do sali noworodkowej, bym sie zrelaksowala po wszystkim... oddałam jej małego, bo sala była prawie naprzeciw moich drzwi i zaglądałam do niego w nocy jak śpi...
naprawdę powiem Wam uzyskałam tam wiele ciekawych informacji, których chętnie mi udzielano, bez względu na to czy byłam młoda i niedouczona, czy niedoczytana... dziecka sie przeciez nie mozna nauczyc z ksiązek...

uczciwie Wam powiem ze nawet jakbym chciała sie do czegos doczepić, to nie miałabym do czego... choc zdaję sobie sprawe ze kazda z tych pań pracujących w szpitalu mogła miec gorszy dzień i wtedy zupełnie by to inaczej wyglądało... jednak ja zawsze wychodze z załozenia, ze im mniej sie od kogos wymaga, tym czlowiek jest bardziej zadowolony :rofl2:
drugie dziecko tez bede tam rodzic...
 
hejka zakładam nowy wątek chociaż w sumie nie wiem czy już go niema?? Chciała bym żebyście się podzieliły ze mną opinią o szpitalu 2 w Bydgoszczy chciała bym tam rodzić termin mam na 27 września. Chciała bym się też dowiedzieć co trzeba ze sobą wziąść tam ze sobą i jak wygląda tam sprawa z porodem rodzinnym:-):-):-):-):-):-)

ja też dużo się naczytałam o tym szpitalu i również same dobre rzeczy, moja siostra rodziła tam dwukrotnie-poród rodzinny, miała swoją położną, której coś tam dodatkowo zaplaciła, ale z opieki, podejścia personelu była bardzo zadowolona.;-)
do Myszka24bdg2556426 masz termin na 27 września?? ja mam na 29 września, może sie na porodówce spotkamy :-)
 
ja też dużo się naczytałam o tym szpitalu i również same dobre rzeczy, moja siostra rodziła tam dwukrotnie-poród rodzinny, miała swoją położną, której coś tam dodatkowo zaplaciła, ale z opieki, podejścia personelu była bardzo zadowolona.;-)
do Myszka24bdg2556426 masz termin na 27 września?? ja mam na 29 września, może sie na porodówce spotkamy :-)

karolinusia obawiam sie ze myszka to rok temu urodziła ;-) a Ciebie zapraszam na wątek dla wrześniówek 2009! https://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2009-f278/wrzesien-2009-a-21381/index156.html
 
reklama
ja też rodziłam w dwójce w maju 2006, poród rodzinny z mężem, nie wspominam tego źle - położną mieliśmy umówioną i akurat miała dyżur :tak: lekarz był dość miły, na porodówce byłam sama (bo jedna kobieta przyszła, stęknęła dwa razy i po sprawie ;-)) ... w nocy córka była przy mnie, ale położna pytała czy wszystko ok... pamiętam tylko, że z przystawieniem miałam kłopoty i nie za bardzo mi pomogli - może wtedy jeszcze nie było tej poradni, albo ja nie potrafiłam upomnieć się o swoje...
w każdym razie teraz też będę tam rodzić :tak:
 
Do góry