reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

Proszę o namiary na sprawdzoną położną.
czy warto mieć swoją położna, jak to jest teraz po zmianach w 2??? z góry pięknie dziękuje
 
reklama
Witajcie.. Zarejestrowałam się specjalnie, żeby polecić Wam poród w 2! Mimo że broniłam się przed tym szpitalem rękoma i nogami i byłam zdecydowana że chcę rodzić na Markwarta to jak wybiła godzina "0" moja położna miała akurat dyżur na Kapach. W związku z tym, że mój synek był owinięty pępowiną po 4 godzinach porodu miałam cesarkę. Muszę przyznać, że operacja była przeprowadzona fachowo - blizna szybko się goi, a ja po 10 dniach po porodzie czuję się naprawdę dobrze. W związku z cesarką i niską wagą urodzeniową synka spędziłam na oddziale poporodowym 5 dni i opiekę oraz warunki oceniam bardzo dobrze!! Wszystkie położne bardzo mi pomagały i cudownie opiekowały się moim maleństwem.Rodziłam w osobnym pokoju z łazienką, wszystko czyściutkie, nowiutkie - mąż cały czas był przy mnie ( nie musiał mieć żadnego fartucha ani ochraniaczy na obuwie) Po porodzie leżałam na sali jednoosobowej z łazienką. Mąż i inni odwiedzający mogli być ze mną w pokoju cały dzień, dłużej niż w godzinach wyznaczonych na odwiedzanie. W pokoju mogłam się rozgościć jak u siebie, raz tylko lekarz na obchodzie powiedział, żeby mąż wziął do domu kwiaty, które stały przy łóżku. W pokoju fajny podgrzewany przewijak, wanienka - położne wszystkie czynności związane z pielęgnacją małego wykonywały w moim pokoju. Poza tym właściwie nie trzeba mieć dużo rzeczy - dla dzidzi wszystko jest na miejscu - pampersy, ubranka, kołderki, oliwka, płyn do kąpieli itp.. Jedyne co trzeba mieć to chusteczki nawilżone i ewentualnie sudocrem. Dla mam też szpital sponsoruje podkłady i wkładki poporodowe.. Byłam naprawdę mile zaskoczona..
 
andzia życzę Ci w takim razie powodzenia :) Będzie dobrze.. Nie ma co się nakręcać, w końcu każdy poród jest inny.. Warto mieć obok zaufaną położną, która pomoże jak jest ciężko, ale trzeba myśleć o tym że trochę poboli i zaraz po tym przytulisz swoje 50% mamy i 50% taty :)))
 
witam drogie ciężarówki! szukam namiarów na sprawdzoną położną. czy któras z was otrafi pomóc . termin porodu mam na 6 czerwca i strasznie sie boje jak wasze wspomnienia po porodzie w 2:-)
 
ja cały czas byłam zdecydowana na porod w bizielu ale szwagierka kilka dni temu rodziła w 2 i jest bardzo zadowolona ,super opieka standardy ,dlatego zmieniam zdanie i mam zamiar rodzic rowniez w dwojce. pozdrawiam wszystkie ciezarowki
 
reklama
Do góry