reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

33-37 tydz dziecko nie przybralo na wadze

kinia2131

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2015
Postów
20
Witam wszystkie forumowiczki :-)jestem altualnie w 37tyg, wczoraj bylam na ostatniej wizycie u gin i po pomiarach usg lekarka stwierdzila ze dziecko ma okolo 2300, tyle co w 33tyg. Powiedziala tez ze to tylko taka przybliżona waga ze na pewno uroslo ale nie duzo. Bardzo sie wystraszylam bo myslalam ze ma juz z 3000g. Poza tym mam ulozenie posladkowe i jezeli nic nie bedzie sie dzialo mam sie zglosic na cc 18 maja. Jak bylo z wami i tymi pomiarami wagi malenstwa na usg? Nie wiem czy wybrac sie do innego lekarza i zobaczyc ile on wymierzy wagi.
 
reklama
U mnie to było wrecz przeciwnie roslo jak oszalale :p ale nie martw sie jeszcze malenstwo przybierze na wadze :)Ja w 38 tyg dowiedziałam się że dziecko jest duże ok 3500 miałam stosować dietę nic słodkiego zero cukru ( nie dałam rady :) ) bo dziecko bedzie jeszcze wieksze niestety nie moglam sie opanowac, w 40 tyg pojechalam na szpital, bo lekarz kazal zglosic sie na badania... nie wiem po co mnie na oddział zgarneli bo nic sie nie dzialo no ale zrobili usg i wyszlo 4100, no i maleństwo urodzilo sie 4080 :) a z natury jestem bardzo szczupla :) i takiego arbuza nosilam w sobie :D wiesz w tym przypadku trafili, ale moze byc +/- 0,5 kg:) no i tez mialam cc , bo losiu wyjsc nie chcial :)

Ponadto na prawde sie nie martw dziewczyna ze mna lezala ktora urodzila w 41 tyg 50/2650 , a mowiono jej ze bardzo duze dziecko bedzie i ze cc a tu ooo taka kruszyna :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja siostra, po bardzo aktywnych wakacjach u mnie, tez po kontroli u gina , dowiedziała się, że dziecko przez ten czas wcale nie urosło.
Oczywiście, zaczęła się zamartwiać, wymyslac najczarniejsze scenariusze.
Prawda okazała się prozaiczna- na szczęście trafiła na starszą, mądrą położna, która jej powiedziała " Nie martw się, dziewczyno. więcej jedz, więcej odpoczywaj i przyjdź za 2 tygodnie."
Efekt był - murowany :tak::-).Urodziła dużego, zdrowego synka :tak:
 
ciezko jest przybrac odpowiedna pozycje podczas snu i odpoczynku, supermami poduszka dla kobiet w ciazy pomaga sie zrelaksowac, tylko najlepiej na jakas promcje czekac albo na prezent sobie zazyczyc
 
Do góry