reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, plamienie i USG niewidoczne

Mamusiasynusia

Mama Mateuszka i Oleńki
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2007
Postów
2 212
Miasto
Warszawa
Witajcie.
Jestem w 6 tygodniu ciąży, 5 dni temu miałam USG i było wszystko ok. Wczoraj dostałam plamienia i byłam u gina na USG. Gin stwierdził, że fasolka nierozwija się tz. prawie jej nie było widać. Powiedział, że prawdopodobnie ciążą obumarła. Kazał czekac na poronienie. Narazie mam tylko lekko podbarwiony sluz i nic więcej. Czy jest szansa, że na USG źle było coś widać? Czy moja dzidzia może jescze żyć?? Czy może któras z was tak miała??
 
reklama
przede wszystkim nie denerwuj się, bo tym nie pomożesz, a tylko zaszkodzisz Maleństwu. Pierwsze USG wykonuje się ok.6-8tygodnia, wcześniej niewiele jest widać, więc pozostaje Ci czekać do następnego badania (powinno nastąpić po 4tygodniach, jeśli nic nie będzie sie działo po drodze). Idź najlepiej do innego lekarza, żebyś miała pewność co się dzieje. Powodzenia!!
 
Nie denerwuj sie , u mnie w 6.5tyg tez nic nie bylo widac.
Jest duza szansa,ze wszystko jest OK.
Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry