reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 tydzień, plamienie i USG niewidoczne

Są plamienia w ciąży.
Ja tak miałam...nie wiadomo skąd sie pojawiły,bo żadnego stresu,nie przemęczałam sie...brałam potem luteine.
a byłaś:-( u lekarza?
 
reklama
Ja nic juz nie rozumiem - plamienie ustało całkowicie.
czy mozliwe sa takie plamienia w ciąży?

Ja na początku chyba 7 tygodnia dostałam plamienia/lekkiego krwawienia, które stosunkowo szybko mi przeszło. Dostałam duphaston i nakaz leżenia, na nastepnej kontroli okazało się, że powstał krwiak, który juz na połowie obwodu oderwał jajo płodowe. Trafiłam wtedy do szpitala. Na szczęście wszystko skończyło się jak najlepiej, krwiak sie wchłonął a moja córeczka przeżyła. Oby i u Ciebie tak było!!!
Nie wiem, nie chcę Ci dawać fałszywych nadziei. Chyba musisz poczekac na wyniki badań. Trzymaj się!!!
 
Są plamienia w ciąży.
Ja tak miałam...nie wiadomo skąd sie pojawiły,bo żadnego stresu,nie przemęczałam sie...brałam potem luteine.
a byłaś:-( u lekarza?
Tak byłam. Zbadał mnie istwierdził, że macica wyglada dobrze, ale on nic nie zakłada (oczywiście inny lekarz i powiedzialm mu co tamtem powiedział). Kazał robic badania (przedewszystkim Betka), brac dufaston i lezeć, a w czwatrek na USG. Stwierdził, że mogłobyć nic nie widac, bo jesli mam późno owu to mogło być za wcześnie na US, ale nie mówi, że tak jest. Narazie sam nic niewie.
 
czasem się zdarza plamienie, jednak to indywidualna sprawa... poronienie zazwyczaj strasznie boli kobietę, radzę Ci jak najszybciej skontaktować się z lekarzem, idź prywatnie żeby było szybciej, wszystkiego się dowiesz i będziesz miała pewność... trzymam kciuki!!
 
Tak byłam. Zbadał mnie istwierdził, że macica wyglada dobrze, ale on nic nie zakłada (oczywiście inny lekarz i powiedzialm mu co tamtem powiedział). Kazał robic badania (przedewszystkim Betka), brac dufaston i lezeć, a w czwatrek na USG. Stwierdził, że mogłobyć nic nie widac, bo jesli mam późno owu to mogło być za wcześnie na US, ale nie mówi, że tak jest. Narazie sam nic niewie.

Trzymam kciuki i modlę sie za Was :tak:
 
dziuba lekarz włąsnie tez powiedział, że jak juz jest poronienie to napewno nie da rady tego zatrzymac i jakby płód obumarł to raczej zaczełabym krwawić, ale o no nic nie wyklucza. Ginek narazie czeka na wyniki badan i kazał zaczekać kilka dni na następne USG, aby (jesli da Bóg) coś urosło. Stwierdził, że jeśli się nie leje to lepiej spokojnie czekać i robić badania.

nenius dziękuje Ci bardzo kochana.
 
Mamusiasynusia ja też miałam plamienie w ciąży, tylko późniejszej niż ty, bo w 15 tygodniu, po jednym dniu przeszło, w szpitalu wszystko sprawdzili i nie wiedzieli od czego to plamienie, kazali mi leżeć, a teraz mam zdrowego synka.

Życzę Ci Mamusiusynusia powodzenia, oby wszystko było dobrze. Staraj się czymś zająć żebyś ciągle nie myślała, 3-mam kciuki :tak::-)
 
reklama
Do góry