reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Goniaz moje wskazanie było spowodowane tym, że wynik z usg na ZE był poczatkowy dobry , po zrobieniu testu Pappa spadł na 1:454, dlatego tez zaproponowano mi amnio - czekam na wyniki, ale głęboko wierzę, że będzie dobrze :).
 
goniaz 1975 dziękuje za Twoje wsparcie ----jestem juz po badaniu usg które wyszło rewelacyjnie dostalismy az 10zdjec, potem pobrano mi krew i wynik będzie za10 dni - cały czas myślę zeby wszystko było dobrze zeby tylko dzidzia była zdrowa ---- goniaz1975 mam tak samo jak Ty nagle zaczynam płakac bez powodu i nie moge przestać -Trzymajmy się dziewczyny i myślmy ze musi być dobrze .-Pozdrawiam
 
Anetaka, Justa, wasze ryzyko jest naprawdę małe i USG Ok.... nie powinniscie się martiwc na zapas. Przy 1:454 pewnie nawet bym amnio nie robiła...
Ja mam ryzyko 1:7
 
Anetaka cieszę się, że usg dobrze wyszło. Teraz tylko zacisnąć zęby i czekać na dobre wieści.
Justa będzie dobrze, zobaczysz. Ryzyko masz niewielkie ale rozumiem, że chcesz mieć pewność.
Ściskam Was mocno dziewczyny :-)
 
a_aparatka
user-offline.png.pagespeed.ce.NmJek8_sKn.png
JAKIE MASZ WSKAZANIA DO AMNIOPUNKCJI?
ja jutro ide do szpitala, w czwartek amniopunkcja i strasznie się denerwuję.
 
Moni13 nie obawiaj się. Samo badanie nie jest straszne, może trochę nieprzyjemne. Ja leżąc na kozetce oddychałam głęboko i myślalam: zniosę wszystko byle maluszek był zdrowy.
 
ryzyko ZD 1:35, ZE 1:175. Test z krwi wyszedł ok, tylko USG nieciekawie ;(
CRL 62,5
NT 2,0 mm
BPD 21,8 mm
Kość nosowa widoczna.
Niedomykalnosc zastawki trójdzielnej - obecna fala wsteczna
Przepływ w przewodzie żylnym zwrotna fala A.
Wolna B-hcG 1,274 Mom PaPPA 2,295 MoM.
 
reklama
ja wlasnie nie bardzo wiem jak wyniki PAPPA włyneły na fatalne usg, pogorszyły czy nie?
Wie ktos z was jakie sa nromy na beta hc i PAPPa ?
 
Do góry