reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Witam,

wczoraj miałam amniopunkcję. Teraz czekam na wyniki. Bardzo się stresuje. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Zapłaciliśmy za Fish i do wtorku mają dzwonić z wynikiem. Z usg wynika, że będę miała syna.
 
reklama
Dziewczyny, a czy w poznaniu przed amnio jest jakaś konsultacja z genetykiem? Czy coś mówią, czy po prostu robią badanie?
Masz konsultacje z psychologiem jezeli wyrazisz na to zgode. Tylko tyle oferuje ul. Polna w zakresie opieki chociaz pielegniarki sa sympatyczne a pani ordynator wrecz przeciwnie
 
La luna dzia mialas dzis wyniki testu?!!?

Alex trzymam kciuki:-) a co bylo powodem do amino?

Wrzosowisko gratuluje dobeych wyniko:-) i.synka:-)

Co amino i konsultacji genetyka niepomoge:-\ niejestem na tym etapie....
 
julia - po usg genetycznym w genomie w rudzie śląskiej wyszło ryzyko 1:26, że dziecko może być chore. Po badaniu krwi ryzyko było 1:177 ale i tak radzili, żeby zrobić amnio. Zrobiłam też dla własnego spokoju.

wrzosowisko - gratuluję zdrowego synka :)

luna - a ty jakie miałaś wyniki, na jakiej podstawie robią ci amnio?
 
Dzięki dziewczyny :-) I w ogóle, dziękuję Wam, bo dzięki waszym wypowiedziom w tym wątku (przebrnęłam przez cały) było mi raźniej i spokojniej podchodziłam do samego zabiegu. Za kolejne dziewczyny trzymam kciuki, żebyście i Wy usłyszały dobre wiadomości :-)
 
Dzięki dziewczyny :-) I w ogóle, dziękuję Wam, bo dzięki waszym wypowiedziom w tym wątku (przebrnęłam przez cały) było mi raźniej i spokojniej podchodziłam do samego zabiegu. Za kolejne dziewczyny trzymam kciuki, żebyście i Wy usłyszały dobre wiadomości :-)

Kochana a przypomnisz w skrocie twoja historie?
Bardzo sie ciesze z twojej histori bo daj nadzieje Innym!!!
 
reklama
mialam dzis wizyte i test wyszedl 1:5 przeziernosc dalej podwyzszona wiec gin zaproponowal amniopunkcje ,zgodzilam sie i mam w czwartek za tydzien
 
Do góry