reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Taka_ja czyli wszytko odzie w dobrym kierunku :tak:

Moje wyniki już są ale poznam je dopiero na wizycie u genetyka - dzisiaj o 20. Stres osiągnął dzisiaj swoje maksimum ale ciesze się że w końcu się dowiem - nie wiem ile jeszcze dała bym radę w takiej niepewności, nawet jak się człowiek stara toi tak nie da się nie myśleć :baffled: ...
 
reklama
Dzięki dziewczyny, co za ulga :-) I radość jakbym drugi raz dowiedziała się że w ciąży jestem :tak:
I do tego wszystkiego tak wymarzona i wyczekana córka! :-) ...
 
reklama
Witam, jestem na początku drogi którą każda z was przeszła i oddałabym wszystko żeby skończyła się równie dobrze co u większości z was... Piszę wiec po kolei co mnie spotkało: Badania prenatalne - usg świetnie, wszystko w jak najlepszym porządku, po kilku dniach telefon z kliniki że wyniki testu pappa nie są dobre... i tu się zaczyna dramat jak u większości z was. Ryzyko trisomii 21 1:58. Wolna bhcg - 4,966MoM i PAPP-A - 0,384 czyli tragedia :(. Płacz, strach i załamanie ale i błyskawiczna decyzja o amniopunkcji, która odbędzie się w środę czyli za 2 dni. Dodam jeszcze, że jest to ciąża po in vitro, wyczekiwana od trzech lat, dodatkowo mam rozpoznaną cukrzycę ciążową i niedoczynność tarczycy. Czytałam, że może to zaburzyć wyniki pappa... pocieszam się. Aha i spodziewam się najprawdopodobniej dziewczynki, co wyszło na usg już w 13 tyg ciąży. Wasze historie dają mi nadzieję, więc proszę jeszcze o wasz kciuki bo tego nigdy nie za wiele. Pozdrawiam
 
Do góry