reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Natalko tez tak napisalam...
Ale przygotowac sie musza na kazda ewentualnosc..
Choc nieda sie na nic przygotowac, boli tak samo...:-(
Niki trzymam za Was kciuki
 
Niestety nie mamy tyle szczęścia co inni ... Z naszym maleństwem się pogorszyło musimy szykować się na najgorsze.
W czwartek podczas amnio lekarz zauważył na usg że płyn jest w płucach i brzuszku naszego maleństwa :-(
W pon dzwonie do swojego ginekologa co dalej ...
 
Nikki - trzymaj się!!! Może wyniki amnio nie będą złe. Lekarz zaproponował wam uzyskanie szybszych wyników za dopłatą? to jest ta metoda FISH
 
Niki trzymaj się, myślami jestem przy Tobie i trzymam mocno kciuki.

Dokładnie, podwyższona przezierność może świadczyc o wadzie serca, nie tylko o wadach genetycznych, dlatego bez względu na wynik amniopunkcji, jeśli się na nią decydujemy, dobrze jest zaiwestować w bardzo dobre USG u specjalisty. U mojego synka serduszko było dokładnie oglądane przez dwóch lekarzy około 21 tygodnia ciąży.
 
reklama
Tylko że lekarze nie dają szans naszemu malenstwu na przeżycie do 21 tyg ciąży :(
Dlatego jutro dzwonię do swojego ginekologa i zapytam co dalej skoro dziecko ma płyn w płucach i brzuchu ...
Póki co to wszystko do mnie nie dociera
 
Do góry