reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Kropeczko straszne co piszesz. Siostrę musisz wspierać. Nie wiem w którym szpitalu robiła badania. Jeśli na kapach w Bydzi to wsparcie jej się przyda ogromnie, bo tam wielu lekarzy jest w kwestii terminacji robiących pod górkę, jełopy jedne. Mam nadzieję, że dobrze trafi i w tej trudnej sytuacji będzie ktoś tam miał choć odrobinę zrozumienia.:-(
 
w sobotę synek siostry- Gabryś, dołączył do grona aniołków.....Mam nadzieje że będzie mu tam lepiej, niż na ziemi wśród bezdusznych i zakłamanych ludzi, braku tolerancji i wielu cierpień, jakie mógł doznać.
 
Witam wszystkie forumowiczki.
U mnie wynik nt 2.2 mm jednak testy z krwi wyszły nie prawidłowo gdyż ryzyko mam 1:116 :( amniopunkcję mam na 16 stycznia mam nadzieje ze do tego dnia nie zbzikuje i przy okazji nie oslepne od ciągłego gapienia sie w monitor czytając każdy napotkany artykuł na temat Amnio oraz każde forum. Pozdrawiam
 
Nikola testy z krwi czesto wychodza nieprawidlowe. Jezeli usg wyszlo dobrze to spokojnie , duze szanse ze dzieciatko jest zdrowe ;) glowa do gory ;)
 
Właśnie przeglądając wpisy tez zauważyłam ze testy z krwi mogą byc błędne moim światelkiem jest wynik nt powiem szczerze ze byłam zszokowana gdy dostałam telefon od położnej z wynikiem 1:116 gdyż na skanie gdy sprawdzano nt powiedziano ze wszystko jest w jak najlepszym porządku tak wiec myśleliśmy ze krew bedzie tylko potwierdzeniem ze wszystko jest dobrze a tu jednak szok dla nas :(
 
Tym bardziej jest dla nas szok ze w pl lekarz powiedział mi ze dzieci zmiksowanych ras ( mój narzeczony jest pół filipinczykiem pół Anglikiem )sa mało narażone na jakiekolwiek wady genetyczne (?)
 
Nikola przed wami niewątpliwie ciężkie chwile, ale na pewno wszystko będzie dobrze :) Trzymam kciuki :)
Ja już na finiszu i nie możemy się z mężem doczekać rozwiązania, mimo że wyniki wyszły ok cały czas martwię się czy aby na pewno nasza kruszynka jest zdrowa... Mam nadzieję że jeszcze kilka dni i się w końcu zobaczymy w trójeczkę :) Pozdrawiam
 
reklama
Do góry