reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hej. No ja już po amnio....trochę bolało jak wbijali igłę bo musieli to zrobić 2 razy- ja mam zawsze jakieś przeboje:p- za pierwszym razem jak wbili to nie mogli pobrać plynu więc musieli to zrobić drugi raz, za drugim razem zablokowało się coś i musieli zmienić strzykawkę....starałam się nie patrzyć...Ł mnie pocieszał mówił jaka to dzielna jestem hihih...samo pobieranie płynu to takie dziwne uczucie ssania i ciągnięcia...już po...teraz czekamy na wyniki...oby wszystko było dobrze!!!
 
reklama
Na pewno będzie dobrze, trzymam cały czas kciuki. Ja dostałam wyniki i będę miała zdrowego chłopca!!:) Nigdy nie byłam szczęśliwsza, wreszcie cieszę się w pełni ciążą. Dobrze że skończyło się tylko na strachu i nerwach.
 
33agata super! gratulacje! cieszę się że nastepny eynik na plus...i do tego znasz płeć:) raz jeszcze gratuluję i teraz rzeczywiście nic tylko się cieszyć i oby tak do końca;)
 
Myślałam że zwariuję dzisiaj! Obudziłam się z takim nerwem w brzuchu że masakra i tak cal6 dzień....ptzed chwilą dzwonili ze szpitala....zdrowa dziewczynka;) tak się cieszę....
 
reklama
Do góry