reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność w ciąży!!?

Ja mam tak samo od początku ciąży , a teraz to już 20 tydzień. I powiedzcie mi jak tu normalnie funkcjonować w ciąży . Pytałam lekarki co z tym zrobić powiedziała , że tak jest w ciąży i nic nie można zażywać . Teraz już jestem na zwolnieniu więc mogę spać w dzień , ale kiedy chodziłam do pracy byłam nieprzytomna , zdarzało mi się usnąć przy biurku.
 
reklama
Ja pierwszy trymestr przespałam- mój rekord to 16 h bez przerwy :) Od piątego miesiąca natomiast jest odwrotnie- kładę się po północy, a i tak nie mogę zasnąć często do 2, nawet 3 w nocy... Do tego dochodzi budzenie się kilka razy w ciągu nocy, praktycznie bez powodu :(
 
u mnie to odwrotnie bardziej się rozbudzić nie mogę, a śpię jak kamień , szczególnie jak się wtulę w rogal, z rana muszę wypić tylko coś na rozbudzenia przeważnie są to zioła Energia i Witalność
 
Witam wszystkie przyszle mamusie , ja znowu mam troszke inny problem:( chodze spac gdzies 6-7 rano potrafie przespac caly dzien az do wieczora i pozniej cala noc sie mecze , mam 16 tydzien ciazy i od poczatku z tym walcze , jest w tym troche mojej winy poniewaz nadal strasznie wymiotuje i jedynie tylko noca jestem w stanie jakos funkcjonowac... tylko , ze juz powoli mnie to wykańcza; ( nie wiem jak to zmienic , chcialabym chodzic spac wieczorem i budzic sie rano. Blagam doradzcie mi cos.. Caluje i Pozdrawiam. ;)
P.S wlasnie klade sie spac po calej nieprzespanej nocy.!
 
Trzeba powoli się przestawiać. Ewelina zwróć uwagę na to, co jesz - w nocy nie działają narządy wewnętrzne, pewnie dlatego łatwiej TObie funkcjonować. NIe chodzisz do pracy? Dzieci nie masz, że tak całe dnie przesypiasz?
 
Pracuje tylko 3godziny dziennie 18-21 . Dzieci nie mam to jest moja pierwsza ciąża . W nocy to jest jedyny moment kiedy moge posprzątać i porobić wszystko czego nie jestem w stanie robic w dzień. ;/
 
do czasu kiedy nbie mialam super mami ortopedycznej poduszki takze cierpialam na bezsennosc, teraz juz z tym problemu nie mam
 
moja bratowa taka miala bo byla antyalergiczna a ona ma u[czulenie na wszystko, a przeciez podczas ciazy wazny jest odpoczynek i harmonia
 
reklama
Do góry