reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezsenność w ciąży!!?

wygodna poduszka tak jak ta o ktorej wspomnialy dziewczyny np super mami, przewietrzony pokoj, jakas ciepla mila kolderka lub kocyk no i ja bez meza sobie nocy nie wyobrazam
 
reklama
jak mam sprawdzona supermami poduszke to nie szukam dalej, bo po co i marnowac kase na jakies wynalazki, ja nie lubie kombinowac i szukac
 
obkladanie sie piecioma poduszkami i kocami tp chyba leiej w supermami poduszke zainwestowac i sie nie cackac.. to co jedna poduszke sie poprawi to kolejna sie rozjezdza
 
Dziewczyny! A próbowałyście ruchu? Ruch to najlepszy sprzymierzeniec dobrego snu. Trzeba pamiętać, że w ciąży często odpoczywamy, siedzimy, leżymy, a naprawdę dobrze jest wcisnąć gdzieś w ciągu dnia jakieś 20-min rozciąganie, dłuższy spacer lub jeśli przed ciążą była aktywność fizyczna - utrzymać ją na zoptymalizowanym poziomie. Do tego odpowiednia dieta na co dzień i naprawdę może pomóc :)
Ja w pierwszym trymestrze ledwo przesypiałam noc, ale zauważyłam, że im więcej się leniłam w dzień, tym było gorzej.
 
Dziewczyny! A próbowałyście ruchu? Ruch to najlepszy sprzymierzeniec dobrego snu. Trzeba pamiętać, że w ciąży często odpoczywamy, siedzimy, leżymy, a naprawdę dobrze jest wcisnąć gdzieś w ciągu dnia jakieś 20-min rozciąganie, dłuższy spacer lub jeśli przed ciążą była aktywność fizyczna - utrzymać ją na zoptymalizowanym poziomie. Do tego odpowiednia dieta na co dzień i naprawdę może pomóc :)
Ja w pierwszym trymestrze ledwo przesypiałam noc, ale zauważyłam, że im więcej się leniłam w dzień, tym było gorzej.
Jestem w 8 tyg ciąży (7+4) i przed zajściem uprawiałam jogę regularnie, ale odkąd zaszłam ciągle mi coś przeszkadza, albo mdłości, albo muszę zostać dłużej w pracy, albo jestem tak padnięta, że nie wiem jak się nazywam - a też mnie męczy bezsenność :p echhh
 
Dziewczyny, jak Wasze historie się potoczyły? :) czy po wielu miesiącach bezsenności , po porodzie wszystko przeszło? Może to mnie pocieszy, bo mam kolejna noc z banki...
 
reklama
Do góry