reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból brzucha we wczesnej ciąży

jestem w 5 tygodniu ciąży, boli mnie brzuch jak na okres. od dnia w któym miałam dostać miesiączkę minęło 6 dni. bóle mam w różnych natężeniach i o różnych porach dnia. wczoraj już mnie nie bolało, a dzisiaj znowu... :no:
wiem, że początkowo takie bóle są normalne, ale mimo wszystko zaczynam się obawiać. do którego tygodnia ciąży te bóle powinny się utrzymywać? jak to było u was?

a kiedy zaczeły Ci sie te bóle, w którym tygodniu ciąży?

balonka
Jeśli chodzi o ból brzucha to niestety nie pomogę, bo nie miewałam.
Ale w kwestii mokrości ;-)
Jak jeszcze nie wiedziałam czy jestem w ciąży a już zaczynałam coś podejrzewać, objawów typowych (mdłości) nie było, ale właśnie pamiętam jak w necie wklepywałam w poszukiwaniu: "śluz+objawy ciąży" :-) Znalazłam tylko wzmnianki o czopie śluzowym (ale jak wiadomo, to dotyczy objawów zbliżającego się porodu).
Tak czy siak, mimo, że może nie jest to tak powszechne jak inne doleglowości, to ja mogę podać Ci rękę, bo u mnie śluz był codziennie naprawdę dość obfity :tak:

jak wyglądał ten śluz? -wiem, głupie pytanie, ale no..musze wiedziec.. eh :sorry2:
 
reklama
hehe... tak was tutaj sledzac, zastanawialm sie jak to u mnie wygladalo, bole mialm na bank z 6 dni przed planowanym okresem no i piersi bolaly, ale bylam swiecie przekonana ze dostane okres.... no i nie dostalam ;D!!! hihi....

a bole?? mam czasami, taki jakbym ktos bral mnie za macice i ja tam przeciagal, ale to trwa tylko chwile z pol minutki... wiec nie mam sie chyba czym martwic biorac pod uwage ze czesciej mnie zoladek boli niz macica :)!

masakra :D!
 
Ja jetstem w 7 tyg ciąży i też mam bóle brzucha, które są bardzo dokuczliwe.. Poszłam do mojego gina i przepisał mi no- spe forte 3 razy dziennie i duphaston i mam nadzieję, że będzie lepiej ;]
 
Witajcie! ja jestem w 9 tyg, pod koniec 6 tyg byłam u gin i mówiłam, że miewam takie pobolewania brzucha ale mnie uspokoiła, powiedziała, że to naturalne, po badaniu i usg stwierdziła, że wszystko jest w najlepszym porządku, więc nie mam się czym martwić:) Ale też stwierdziła, że w przypadku mocniejszych bóli spokojnie można zażyć No- Spę.
 
Ja tez mam takie bóle brzucha w 5 tyg. lekarz mi przepisał luteine dopochwowo i Femibion jakies witaminki. Tak samo boli mnie jak na miesiączke. Miewałam takie bóle, że aż płakać mi się chciało. Mój lekarz powiedział, że to zagrożenie ciąży i ze mam te leki co przepisał brac przez caly okres ciązy. Ale mysle ze zmienie lekarza i pójde do innego ( z ciekawości co on powie).

 
Do góry