reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Długo nie mogło być za dobrze 😆

No to mieliście niezłe przeboje… Mam wrażenie, że jak już coś się zaczyna dziać w ciąży to już się ciągnie całe pasmo niespodzianek 🤔
I lepiej nie nastawiać się na to, że limit pecha wyczerpany, bo wtedy jeszcze coś może zaskoczyć 😉

Ja dziś 37+2, po wizycie, pessar zdjęty, mogę funkcjonować normalnie i czekamy aż Książę zechce się wykluć 😃
No to teraz czekamy 😀
 
reklama
Hej. Trochę się boje że moja rana po cesarce nie wygląda za dobrze. Położna już ja oglądałam ale wcześniej a wczoraj wieczorem znowu zaczęło mnie bardziej boleć. Czy według Was to wygląda ok?
 

Załączniki

  • IMG20240329072241.jpg
    IMG20240329072241.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 12
Hej. Trochę się boje że moja rana po cesarce nie wygląda za dobrze. Położna już ja oglądałam ale wcześniej a wczoraj wieczorem znowu zaczęło mnie bardziej boleć. Czy według Was to wygląda ok?
U mnie mimo że źle zszyte to tak nie wyglądało. Nie miałam żadnej opuchlizny
 
Hej. Trochę się boje że moja rana po cesarce nie wygląda za dobrze. Położna już ja oglądałam ale wcześniej a wczoraj wieczorem znowu zaczęło mnie bardziej boleć. Czy według Was to wygląda ok?
Ja co prawda nie miałam cesarki, ale operacyjne usunięcie mięśniaka i moja blizna też tak nie wyglądała 😒
Pewnie to nic strasznego, ale radziłabym skonsultować.
 
Do góry