reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

i tak w tym tygodniu przypada mi termin wizyty wiec wtorek czy piatek to bez znaczenia... a może się uspokoję troszkę :-)

także wieczorkiem maszeruję do lekarza :-)
 
reklama
Marianeczko - jak wróće od lekarza to napisze narazie w zawieszeniu jestem i staram sie myślec pozytywnie zamiast wymyślac czarne scenariusze do których mam tendencje :-)
 
Asiołku kochany, mnie tez tak kłuje czasami, jakby ktos igłę wbijał w podbrzusze, ale moj lek. powiedział, ze to albo jajniki, albo mięsnie tak reagują. Napisz co Twój Tobie powiedział. Pozdrawiam Cie baaaardzo cieplutko
 
Dziewczyny przestraszyłyście mnie tym, że groźne są bóle w okolicy krzyża. Ja często mam takie bóle jakby za kręgosłupem w miednicy, nieraz są bardzo silne, ale brzuch mnie raczej nie boli. Czy powinnam się obawiać?
 
AgniezkaM - ja w okolicach 2-3 miesiaca tez mialam bole podbrzusza i pleckow. takie jakby rwanie. dostalam diprophiline i przeszlo :)
ale prawda jest taka, ze w ciazy wszystkie nowe "doznania" lepiej skonsultowac. nie ma sie co zamartwiac, ale pytac nie zaszkodzi.
moge wam wszystkim na pocieche powiedziec, ze ja jak rk temu poronilam, to nic mnie nie bolalo. nawet przez sekunde. a jak teraz jest ok. to czasem boli. ale lepiej dmuchac na zimne.
buziaki dla wszystkich mam, szczegolnie tych w nerwowym, pierwszym trymestrze. juz niedlugo. trzymajcie sie.
amrianka
 
mnie tez tak pobolewa, ale to raczej od siedzenia a może troche od kamyszka w nerkach. nie łącze tego z ciążą.
 
reklama
Agnieszko... nie wiem ja jak widzisz sama mam wąptliwości więc wędruję dziś do lekarza.... wolę się uspokoić ... ale zapytam dziś co oznaczają takie bole jak Twoje
 
Do góry