reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Byłam dzisiaj na badaniach, mocz,morfologia i crp. Gin kazał mi tez zrobić glukozę ale po pierwsze to chyba za wcześnie, a po drugie nie wyobrażam sobie siedzenia dwóch godzin jak mam leżeć.
Słabo mi, zawroty głowy a do tego wiatr taki ze normalnie wszystko urywa. Co dziś u Was?
 
reklama
Hej u mnie też wietrznie. Dziś chyba wyjdę do sklepu bo muszę coś do ubrania sobie kupić bo nie mam w czym chodzić. Cały czas masz bóle i twardnienia? Jak często w ciągu dnia. Mi na ostatnich badaniach wyszła infekcja w moczu a w naszym wypadku to szczególnie niebezpieczne, kończę właśnie antybiotyk i mam nadzieję że wylecze.
 
Wiesz co, w tamtej nocy mi trochę twardnial, ale wczoraj i w nocy było ok. Za to miałam okropny sen ze strasznie krwawilam.
No zobaczymy co mi wyjdzie... jutro też dzwonie do Gina jak tam posiew z szyjki, czy co on mi tam robił... miałaś to robione?

Co chcesz kupić? :-)
 
Mialam posiew przed szwem robiony. Ty pewnie przed pessarem tez musisz mieć czysto żeby infekcji nie było. Chcę jakąś sukienkę na święta, jakieś legginsy i tunike, tak za jednym razem jak już Wychodzę. Od początku ciąży schudłam kilogram i to nie ulega zmianie jedynie brzuch rośnie, ale to ze stresu nie objadam się. Tez mam czasem okropnie sny. To przez to że się dużo martwimy. A już znasz płeć? U mnie drugi ( a w sumie trzeci) synek.
 
U mnie druga dziewczynka :-)

A te posiewy się potem powtarza?

Mi brzuch jakby zmalał. Od początku miałam całkiem duży aż wszyscy się dziwili. A teraz malutki...

Jakie plany na święta? Ja- łóżko
 
Dziewczyny czy ten magnezin jest na receptę? Bo też bym go sobie kupiła. Wczoraj pojechaliśmy z mężem po telefon dla niego i wstąpiliśmy na malutkie zakupy. Chodziliśmy bardzo powoli, ja niczego nie nosiłam. Po powrocie do domu miałam brzuch jak kamień i stawiał mi się kilka razy w ciągu godziny :( wychodzi na to, że nie mogę nawet chodzić
 
Bez recepty. W szpitalu powiedzieli że szybko się wchłania i jest najlepszy.

Ja w święta tez głównie łóżko, ale chyba wyskocze na chwile do teściów, jak nic mi nie będzie dokuczać.
 
Do nas teściowie przychodzą na Wigilię, tzn przychodzą ja przygotować ;-) ja co najwyżej poinstruuję M.jak zrobić zupę grzybowa i kompot z suszu.

Ewelina, jak masz te twardnienia to tym bardziej proś Gina o pomiar szyjki.
 
Poproszę na pewno tylko wizytę mam za 8 dni . Zastanawiam się czy nie pojechać na IP tylko wiecie co jest najgłupsze.. że boję się, że w szpitalu mi brzuch przestanie twardnieć. Tak samo miałam z więzadłami. Nie byłam w stanie chodzić, każdy ruch sprawiał mi potworny ból. Ledwo dowlokłam się do auta, cała się trzęsłam. Dojechaliśmy do szpitala i nagle zaczęłam się czuć jak nowonarodzona.. więzadła boleć przestały i było mi strasznie głupio, że przyjeżdżam do szpitala, a potem się okazuje, że nic mnie nie boli. Nie wiem czy ja tak na szpital reaguję, że mi nagle dolegliwości mijają. Przez 25 lat ani razu nie byłam w szpitalu, dopiero teraz w ciąży.
 
reklama
Ewelina, wizytę mamy tego samego dnia ;-)
Ja myślę że do wizyty spokojnie wytrzymasz. Po prostu bierz magnez, no spe i lez dużo. A luteine lub duphaston masz? Na kiedy masz termin? Początek kwietnia?
 
Do góry