reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oj, Monisia biedna Ty:/ koniecznie to sprawdź.

Mitaginka, niech Wam sie wszystko uda! Niech Blanka zniesie to wszystko dzielnie! Niech bedzie pięknie!!!

My przyjechaliśmy do rodziców bo u nas w domu to juz mam 26 stopni!! A tu mamy basenik i chłodzik w domku:) suuuuper!
 
reklama
Ale tu cisza:)
dziewczyny jak przeżyłyście Wy i Wasze dzieciaczki te upały? My chodziliśmy sie na wsi, przynajmniej trochę cienia było i temperatura w domu bardziej znośna niż u mnie w bloku:) dobrze ze teraz sie chłodniej zrobiło;)

Mitaginka, jak Twoje chrzciny? Jak Blanka, dała radę? I jak Twoja wizyta u lekarza, potwierdził to co mówił Twój gin czy ma swoją teorie?

Jak tam leżące dziewczyny? Jak Wasze wizyty?

My w przyszłym tygodniu idziemy na bioderka, mam nadzieje ze bedzie wszystko super:)
 
Chrzciny ok :-)
Co do gina to powiedział, że też na razie nie chce robić kolejnego łyżeczkowania bo znów byłaby rana w macicy itd. Ale jak pojawi się znów jakieś krwawienie to bierze mnie do szpitala na jakiś zabieg podobny do łyżeczkowania ale pod mikroskopem żeby było dokładnie wiadomo co czyścić a nie jak przy aBRazji w ciemno.
W pon idę jeszcze do tego mojego. Ale już nic nie wiem. Już mnie to denerwuje.
Poza tym mam mega bolaCEgo hemoRoida, ała. I chyba grzybka po antybiotyku tam na dole. I tyle smętow u mnie.
A BLANKa ma obniżone napięcie i czeka nas rehabilitacja :-/ czyżby po no spiE?
 
U nas choc wieś to upaly męczące.było 29 st.w sypialni.dzis mamy 27.ale chłód ;-)

Mitaginko
Czym objawia sie to napięcie obniżone?
 
Faktycznie jakoś cicho się zrobiło:tak:
My już byłyśmy na bioderkach, (na Sobieskiego) wyszło bardzo dobrze, napięcie Kaja też miała obniżone ale zaraz po porodzie, później się unormowało, 14 lipca idziemy do neurologa i szczerze mówiąc ta wizyta spędza mi sen z powiek już od jakiegoś czasu, poza tym nadal walczymy z katarem.
Jeśli chodzi o upały to u nas w bloku było bardzo przyjemnie, chłodniutko:-)
 
reklama
U nas upały straszne. Jesteśmy u rodzicow i dostaliśmy pokoj moj stary czyli na wschód... Masakra była. No i do tego jakies komary nas atakowały. Mama ma nowe okna otwiera sie tylko balkonowe. Nie ma siatek... Dobrze nie było. Wczoraj tez 2 zabiłam ;/ Dzisiaj szczepilismy Leona po raz pierwszy. Wybraliśmy 6 w 1. Jak mu pielęgniarka wbijała igle to bardzo płakał. Patrzył na nas takim smutnym wzrokiem :( obserwuje go i boje sie powikłań :/ teraz zasnął na macie edukacyjnej. Nie przenoszę go bo boje sie ze sie obudzi. Od wagi urodzeniowej przybrał sporo. ;) urodził sie 3160 a dzisiaj ma 4390 ;) pani go za trzymanie główki pochwaliła bo 2 tyg temu nie radził sobie za dobrze. A dzisiaj juz potrafi wysoko trzymac dłuższy czas nie pare sekund. Na bioderka idziemy w srode. Zobaczymy co lekarz powie ;) oby wszystko było dobrze ;)
Trzymajcie sie dziewczyny i nie znikanie stad ;)
 
Do góry