reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból spojenia łonowego i pachwin

hej madzia ja mialam takie same dolegliwosci gdy poszlam do lekarza trudno mi bylo wytlumaczyc gdzie mnie boli i powiedzialam ze jak zakladam spodnie (co od mniej wiecej 6 miesiaca nie podnioslam nogi sama bo tak mmnie bolalo)to bardzo mnie boli a bylam troche przerazona bo to pierwsza moja ciaza a on do mnie to bniech pani zaklada spodnice hiiii.ale powaznie mysle ze macica sie sie rozszerza i dlatego tak boli .wiec nie przejmuj sie jezeli lekarz nie widzie niepokojacych objawow to wszystko jest ok.pozdrawiam
 
reklama
No niestety tak to teraz już może być z tymi bólami....:szok:, ale spokojnie w końcu jesteś w ciąży - zmiany, które w Tobie zachodzą są kolosalne, więc można spodziewać się że nie będzie bezboleśnie....ale jest tyle innych objawów rekompensujących te niedogodności....:-) Ja jetem juz na finishu i doszło do standardowego zestawu kłucie w kroczu, jakby szpilę wbijali. Wszystko do przeżycia!!!! Pozdrawiam.
 
madziu to na pewno nic groźnego, a bole podbrzusza to typowa dolegliwość od szóstego miesiąca, choć u mnie się zaczęło w połowie piątego. Najgorzej boli po nocy i po długim siedzeniu, a najmniej jak się człowiek spokojnie rozchodzi
 
Madzia nie przejmuj sie ,to prawdopodobnie normalne...ja jestem w pierwszej ciazy i mam takie objawy,choc juz przy koncowce...bol krocza jak troche pochodze,i takie klocie w srodku,oraz wrazenie jakby moj maluszek mial mi zaraz wypasc....:sorry2:
 
Ja chyba nie wytrzymam,dzis byłam u lekarza,nic złego nie znalazł ze tak powiem,na bolące spojenie kazał pic wapno,nie powiedział mi nic konkretnego dlaczego tak sie dzieje.Na domiar złego dzis w pracy poslizgnełam się na mokrej podłodze i całe szczescie nie upadłam tylko zrobiłam gałtowny krok,ale spojenie boli mnie teraz bardziej ledwo chodze itd nie wiem co mam poczac jak sobe pomóc i wogle czy tak ma byc do konca ciazy??Pomózcie cos kobitki nie mam siły...
 
Ja tez dopisuje sie do bolu pachwin, z tym ze mi nie promieniuje na nogi, bola mnie same pachwiny.Lecz nie raz jest to bol nie do wytrzymania, az nie moge wstac i chodzic!Mam tylko nadzieje ze to nic powznego. Za dwa tygodnie ide do lekarza i porozmawiam z nim o tym, zobaczymy co powie.Mam nadzieje ze nie wysle mnie do szpitala na obserwacje z tego powodu.Czy ktoras z was skonsultowala juz to ze swoim lekarzem???Co powiedział???
 
Ja też niestety borykam się z bólem pachwin i jest to spowodowane rozciągającymi się więzadłami. Do tego mam jeszcze bóle w ok. kości łonowej i kręgosłupa lędźwiowego. Spanie z poduszką między nogami nie wiele daje niestety
 
ja też nie pamiętam od kiedy ale wydaje mi sie ze dosyć wcześnie jwszcze zanim brzuch był zauwazalny ale starałam sobie radzić z
tym problemem spałam z poduszką miedzy nogami naprawde pomagało

Cześć ja też śpię z poduszką między nogami i trochę mi na ten ucisk w pachwinach pomaga, wogóle doskwierają mi : pachwiny i łydki (jestem w 33 tygodniu) reszta w miarę ok.:-)
 
reklama
Do góry