reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból w pachwinach

Dziewczyny mnie również boli w pachwinach, szczególnie przy siadaniu, wstawaniu czy w ogólne poruszaniu nogami... Trudno g opisać ale jak dla mnie to coś jakbym była tam poobijana, czy jeździła cały dzień na niewygodnym rowerze. Boli mnie tak prawie od dwóch miesięcy. Ostatnio jak byłam na wizycie to gin powiedział że tak może boleć, ale nie wytłumaczył dokładnie. Teraz idę do niego za tydzień i przycisnę żeby sprawdził co i jak, i mi wszystko objaśnił.
 
reklama
Danuska, to normalne, przechodziłam to samo, pozniej dojdzie do tego jeszcze ból rozluzniającej sie miednicy, ja nie mogłam ani siedziec ani chodzic. Wiem ze Cie nie pocieszyłam, ale po porodzie te dolegliwosci błyskawicznie miną. Nikt nie powiedzial ze ciąża to latwy czas:) ale pozniej jedna chwila z dzieckiem wynagradza wszystkie te niedogodności:)
 
Hej dziewczyny, odświeżam wątek. Jestem w 10 tc. Pachwiny bolą i to tak konkretnie, przy wstawaniu i czasem przy chodzeniu..... szczupła nie jestem, dopiero I trymestr i już taki ból ... :( któraś z Was miała podobnie?
 
Ból w pachwinie przy chodzeniu

Odczuwanie bólu podczas aktywności fizycznej lub przy wykonywaniu codziennych czynności typu chodzenie, może być związane z nieprawidłowościami związanymi z układem kostno-stawowym (np: nadmierne napięcie lub przykurcze mięśni oraz konflikt panewkowo-udowy). Przepuklina pachwinowa również daje podobne objawy.

Jeżeli ból jest silny, ostry i narastający, może być związany z nabytą kontuzją. Wówczas należy zgłosić się do specjalisty w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań i znalezienia przyczyny. Mogło bowiem dojść do naderwania, zerwania lub mikrourazów więzadeł, ścięgien lub włókien mięśniowych.
Źródło: Link do: Ból w pachwinie - Jak wyleczyć? - KORE nr 1
 
Do góry