reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból w pachwinach

Ja już przyjmowałam Duphaston i 3 x dziennie Nospę- Fortę, gdyż miałam nabity krwiak przez uderzenie. Ale to jak mnie zdenerwowano w tej przychodni było nie do opisania. Jeśli pół godz. po wzięciu Nospy-Forte ból nie ustępował a bolało jeszcze bardziej. Do tego miałam mrowienie w macicy. Z łaski lekarz sprawdził czy kanał jest zamknięty. Po około 1,5 tygodniu nawet jak zadzwoniłam ,ze mam dziwne wodniste upławy to też zbytnio się tym nie przejął.Widać wolał żartować sobie z położnymi ,niż dokładnie przeprowadzić ze mną rozmowę. Okazało się ,że to wody się sączyły. A co do Scopolanu bałam się go brać. Wypisywał mi tyle leków,że miałam wrazenie ,ze tylko nimi się żywię.
 
reklama
Asiorek82 dzięki za miłe slowa. Tak Scopolan był rozkurczowo na macicę.
Parę dni temu miałam ból w pachwinach to zwykła Nospa nie pomogła. Na szczęscie samo przeszło po 2 dniach co prawda brałam Nospę bo lekarz zalecił. Niestety to był efekt nerwów.
 
Niestety mam inne zdanie;)Ale szanuję również Twoje;)
Mylicie pojęcia bólu w pachwinach a bólu w podbrzuszu czy bólu brzucha.....Jeżeli scopolan jst rozkurczający to niweluje skurcze w podbrzuszu a nie w pachwinach....Co mają wspólnego skurcze z bólem w pachwinach???
Nie myślcie, że jestem obeznana jakoś nie wiadomo jak tylko przekazuję Wam wiadomości które nabyłam od kilku lekarzy.....Fenoterol jest rozkurczający i zapobiega przedwczesnym porodom a nie że działa na ból w pachwinach...
Napisałam iż scopolan razem z fenoterolem łykałam w poprzedniej ciąży, gdy miałam mega skurcze od 24tc. Tylko te leki mi pomogły dotrwać do końca. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. I nikt tu nie myli pojęć.
 
Napisałam iż scopolan razem z fenoterolem łykałam w poprzedniej ciąży, gdy miałam mega skurcze od 24tc. Tylko te leki mi pomogły dotrwać do końca. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. I nikt tu nie myli pojęć.
Raczej założony wątek dotyczy bólu w pachwinach nie skurczy!!!!!
 
i Jak Asiorku, byłas u lekarza ?
mam nadzieję, że już lepiej :-)
 
ullana dziękuje za troske:happy: nie byłam wyleguje się teraz w domu,mniej chodze i jest lepiej doczekam do wizyty do 26.o5
Buziaki
 
Widzę, że odnowię ten temat ;-)
od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie również ból w pachwinach, jest to dość dziwny ból trudny do opisania. Boli jak chodzę i jak w nocy przewracam się z boku na bok, innych objawów nie mam. Na początku nie przejmowałam się tym pobolewaniem, ale teraz już sama nie wiem, na następnej wizycie wspomnę o tym swojej pani G. zobaczymy co ona na to.
Mam pytanie czy któraś z obecnych ciężarówek też tak ma??
 
Raczej sie tym nie powinnas przejmowac ale oczywiscie dla lekarza lepiej powiedziec. Ja tez sie tego strasznie balam w I trymestrze mialam ten bol dosc czesto... ale ponoc to normalne.. w II doszlo twardnienie brzucha male problemy i do tej pory biore leki.. jestem juz w III i nie raz tez mnie bolą zwlaszcza przy przewracaniu sie na bok masakra! Ale z tego co wiem to normalne i nie ma sie czym przejmowac.:)
 
mnie tez kłuje w pachwinach, potem przechodzi i np. za kilka dni znów
mysle, ze dopóki ból nie jest bardzo silny, to nie masz powodów do obaw
 
reklama
evelinecka mam taką nadzieję, że to nic takiego, na następnej wizycie u lekarza powiem mu o mich dolegliwościach i zobaczymy ;-)
Trochę mi lżej na duchu jak wiem, że nie tylko ja się z takim bólem borykam :-)
 
Do góry